Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ezek a kiscicak...

Szerintetek ezek a kiscicak hosszuszoruek lesznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretnem megtudni,hogy milyen lesz ezeknek a cicaknak a szoruk.Az anyjuk felhosszu szoru(torok angora),mig az apjuk rovidszoru(hazicica).


Felteszek nehany kepet,es arra kerlek,hogy irjatok le,hogy melyik cicanak milyen lesz a szore(irjatok a szinet,pl fekete-hosszu stb).


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. júl. 16. 14:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amit meg elfelejtettem irni,hogy 5 kiscica van.
2012. júl. 16. 14:45
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet picit hosszabb lesz a szőrük, mint egy átlag házicicának, de hosszú szőrűek semmiképpen sem lesznek. Aranyos kicsik egyébként. :)
2012. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen,en is arra gondoltam,hogy kicsit hosszabb mint egy atlagos cicanak!

Koszi!

2012. júl. 16. 14:54
 4/15 Vicuska87 ***** válasza:
Teljesen hosszú szőrű nem lezs, de hosszabb lesz, és tömöttebb. Nagyon aranyosa, és szép különleges színűek!
2012. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszi!
2012. júl. 16. 20:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is pont 4 ilyen szőrű cica született...És átlagos rövid szőrüek lettek nagy korukra...
2012. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesznek teljesen hosszú szőrűek,legfeljebb félhosszú.
2012. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Varok meg velemenyeket!

2012. júl. 20. 18:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz hosszú szőrű! Azért,mert a kiscicák szőre még nem lapul le,mint a felnőtt cicáké. Ugye tudod? Ezeknek a cicáknak a szőre felfelé áll,de majd ha nagy lesz lesimul és rövid lesz!!
2012. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszenek a kicsik! Nekem kifejezetten azok a teknőctarka beütésesek amik szimpatikusak.(amibe ilyen majdnem narancsszínű szőr van) Nem lesznek hosszúszőrűek, csak félhosszúak.
2012. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!