Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet táplálni 1 napos...

Hogyan lehet táplálni 1 napos kismacskát, ha az anyja nem hajlandó rá?

Figyelt kérdés
Igen, 1 napos, nem 1 hónapos vagy hetes. Nem tudom mit csináljak. Sajnos muszáj volt hozzáérnem, szóval szerintem már a szagom is rajta van, szóval lehet azért sem...

2012. júl. 21. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az anyjával. Nem hagyhatja sorsára a kölykét!
2012. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sajnos ez volt az első alma, és még "tanulatlan"

de már megoldottam.

2012. júl. 21. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerezz fecskendőt, kiscica tápszert. Vízzel összekevered, az arány rajta van. Azzal etesd 2 óránként.

Utána pisiltetés: Papírtörlővel elkezded masszírozni a beleinél. Később vehetsz neki BabyCat-et, pástétomos kiscica kaja, ami átfér a fecskendőn.

2012. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mért volt muszáj hozzáérned? :D
2012. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

mert megette volna a kutya.


Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 21. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodt lehetsz, azért nem fogja otthagyni a kicsit, mert hozzáértél. A Noé útmutatója kiváló, ahhoz érdemes tartanod magad.


Ami ez esetben azt jelenti, hogy igen sürgősen keress egy szoptatós ciciát a környékről, aki remélhetően szoptatni fogja a kicsit, Az anyatej olyan antitesteket tartalmaz, amelyek megvédik a kicsit a fertőzésektől az első pár hétben. Ezek nélkül alig van esély az életben maradásukra, de ezt a Noé leírása is tartalmazza.

2012. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!