Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés

Soha nem alszik velem. Odajön hozzám, simizem, dorombol, elalszik (abbahagyja a dorombolást), majd megébred, lemegy az ágyról, és a földön fekszik tőlem kb 30 centire.

Miért csinálhatja ezt?

Kiskorában mindig rajtam aludt, de most már túl nagy ahhoz:)


2012. júl. 25. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Melege van? A mi macskánk a fotelben szokott aludni de van hogy lemegy a földre és ott elterül
2012. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát sajnos télen is ezt csinálja:)) De amúgy betakarni nem szoktam, meg semmi, csak a kezemen szokott feküdni.

Ja, és nem szekálom, ha már elaludt, akkor nem simizem, hagyom nyugodtan aludni, de hát soha nem jön össze.

2012. júl. 25. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott akar aludni, ilyen egyszerű. Enyém nem alszik velem, de ha egyik helyen felébred, átmegy a másik helyre és alszik tovább.
2012. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 borcsi02 ***** válasza:
Igen,vándorolnak:),és ott terülnek el,ahol kényelmesen ki tudnak nyújtózni,még ha az a keményebb padló is a puha ágy helyett. Én sem értettem ezt a cicámnál,de láttam rajta,hogy jól elvan így,és elfogadtam.Eleinte mindkét cicám rajtam aludt,még akkor is,amikor már alig fértek el,és az én hasamat is nyomorgatták már. Szerintem néha vágynak arra,hogy teljes nyugalomban,magukban pihenhessenek,mert ha mondjuk veled alszik egy cica,minden kis hangra,mozdulatra felriad.
2012. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!