Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom kivenni a macskap...

Hogyan tudom kivenni a macskapisi szagot?

Figyelt kérdés

Belepisilt a kismacskám a rattan kagyló fotelembe, amiben egy nagy párna van, nem fér bele a mosógépbe.

[link]



2012. júl. 25. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit egyszer a macska lepisil, azt többször le fogja pisilni. Kézzel tudod kimosni, de nincs az a szer, ami rendesen kivinné belőle a pisiszagot.

Van egy 1 éves ivartalanított lány cicám és egy fél éves ivartalanított lány kutyám. Mégis, ha a földön van valami párna, akkor azt a macskám lepisili, utána persze a kutya is. Úgyhogy nincsenek fekhelyek, úgyhogy ágyon, kanapén és fotelban alszanak.

2012. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ettől tartok én is, hogy semmi sem fogja kiszedni....

Kézzel próbáltam kimosni, de túl nagy, nem tudom rendesen átmosni. lehet, hogy kuka lesz belőle...

Nálunk szőnyeget nem lehet tartani, mert lepisilnék. A nagyok már nem pisilnek be, a kicsik is csak abban a 2 hétben amíg nem lesznek szobatiszták, de 2 hét alatt is tönkre tudnák vágni dolgokat.

2012. júl. 25. 18:26
 3/5 borcsi02 ***** válasza:

Nálunk többször pisilt az akkor még nem ivartalanított fiú cicám ide-oda,ágytakaróra,stb.

Irdatlanul büdös volt,de egyszerűen mosógépben,nagy hőfokon kimostuk,és utána nyoma sem volt szagnak.

Ha nem fér bele a gépbe,akkor vidd tisztítóba,ott megoldják,és mégsem kell kidobnod. Ott jól kiveszik a szagot,és ha nem érzi utána rajta,talán nem akar majd emiatt rápisilni megint,ha mégis,az nem emiatt lesz,hanem csak rosszalkodásból.:)

2012. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:
100%
Patikai tiszta alkohol, vagy ecet. Utóbbi nagyon büdös, de utána nem akar odacsinálni. Amit még nem szeretnek a macskák, az a citrom és a narancs illata (eredeti gyümi).
2012. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lange Laci válasza:

Helló, próbáld ki az Urine-Off terméket, ez pont a macskapisi foltra és szagra lett kifejlesztve.


Google-ban megtalálsz minket, "Állat tisztaság" weboldal.

[link]


Van mindenféle kiszerelésben, szintén kapcsolódó termékek, UV lámpa, helytől távoltartó szer, stb.

2012. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!