Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek is "köszön" a macskátok...

Nektek is "köszön" a macskátok mikor hazajöttök munkából?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Persze. Mondja, hogy Szevasz, köcsög! Aztán leülünk egy sörre is.
2012. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy érted a köszönést, nekem a kutyám lengeti minden alkalommal a farkát,amikor találkozunk egymással(mittudomén, elmegyek nyaralni és hazajövök, vagy bemegyek ezért-azért a városba és onnan jövök haza) ... ez a faroklengetés - én azt szoktam mondani- olyan nála, mint nálunk a köszönés... ugatni az én kutyám sose ugat, ha ugat, akkor baj van,és arra oda kell figyelni... multkor pl. be akartak törni hozzánk,és akkor ugatott, mint atom...
2012. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De még hogy! Ha sejti mikor jövök akkor már a kerítésen kívül ott űl a kapuban, ha "váratlanul" érkezem akkor ha meglát, vagy hallja a kapu nyitását (ha autóval jövök az autó hangját) és fut elém. Akkor persze kiköveteli a simogatást, dögönyözést, majd ahogy sétálok a kaputól a bejárati ajtóig, akkor gyorsan előre fut, leül a lábtörlőre, mikor nyitom az ajtót akkor persze elsőként ront be a házba, és várja hogy mit hoztam neki és sürög-forog a lábam körül.
2012. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mindig "mond" valamit, pedig napközben nem túl beszédes :)
2012. júl. 26. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne! :) Szalad elém és mikor odaér hozzám, nyávog egyet, majd addig piszkálja a lábamat amíg fel nem veszem egy kis simogatásra. :)
2012. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez, nyitom az ajtot es sprintel hozzam nyivakolva es fel kell hogy vegyem babusgatni :D olyan mintha azt mondana, veeegre megjotteel :D <3
2012. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, köszönteni szokott nyávogva. Egyszer, amikor követni akart a cicusom, a kíséretemben lévő másik személy elég durván visszahajtotta. És azután hazaérkeztemkor a cica panaszosan hosszan elnyújtott nyeee hangokkal várt a ház sarka mellett. De most már több mint 2 hete nyoma veszett...
2013. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!