Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon jó barát volt, de...

Nagyon jó barát volt, de mostmár alig köszön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyedüli srác volt, akivel igazán tudtam mélyebb dolgokról is beszélni. Nagyon jóban voltunk, de aztán hirtelen, egyik napról a másikra megváltozott. Köszönt ugyan, de már nem állt le beszélgetni, és már nem is mosolygott rám. Nem tudom, mit tehettem? És mit tegyek most?

2012. júl. 23. 14:21
 1/7 anonim válasza:
Lehet, hogy valaki telebeszélte a fejét, hogy kibeszéled, stb.
2012. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy miért változott meg, történt-e valami!
2012. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hú! Ez érdekes! Én voltam így egy nagyon visszahúzódó lánnyal.

Bár ez már régi történet. Kb fél éve már.

Belé voltam zúgva,és nagyon jókat beszélgettünk.

De aztán olyan furcsán kezdett velem viselkedni,és amikor egy bulibam odamentem hozzá,lepattintott. Én meg nem értettem miért tette. Azóta én is csak köszönni szoktam neki,ha találkozunk...

2012. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha igy is van, csak úgy minden magyarázat nélkül megszakítja a kapcsolatot? Amúgy meg nem vagyok az a pletykás fajta.
2012. júl. 23. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvasd már el a 2. válaszát. Itt senki nem fogja neked a világot megváltani, csak a srác tudhatja, hogy mi baja veled.
2012. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy fél, hogy te többet akarsz tőle barátságnál.
2012. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A legjobb, ha tisztázod vele a dolgokat. El kellene mondanod neki, hogy barátságnál többet nem szeretnél.

Nem tartom kizártnak, hogy a srác talált magának valakit..Lehet, hogy a párja napi szinten ellenőrzi a hívásait, smst, emailjét. Lehet, hogy volt már köztük balhé, hogy Veled barátkozik. Azt sem tartom kizárt dolognak, hogy a srác párja megtiltotta neki, hogy más lányokkal egyáltalán nem találkozhat, a haverokkal pedig csa korlátozottan....

Azért írtam mindezt, mert hasonló cipőbe járok egy lány barátommal kapcsolatban.

Amit tehetsz, hogy a munkahelyén keresed telefonon, ott nyugodt körülmények közt megtudnátok beszélni ezeket a dolgokat.

28f

2012. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!