Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha az e-mailek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha az e-mailek végén úgy köszön el hogy üdv. és keresztnév?

Figyelt kérdés
4 éve ismerjük egymást most 3 hónapja kezdtünk el sűrűbben e-malezni. Én szeretnék tőle többet....Én 24 lány ő 25 fiú. Az a gáz én komolyan beleszerettem. Nem tudom van e esélyem. Főként általánosságokról beszélünk. Én sem akarom nagyon letámadni.
2012. júl. 21. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az üdv az olyan távolságtartó. Vagy csak simán nem tudja, vagy megszokta ezt a formát. Neki ezt tanították, hogy e-mailben így köszönjön el. Gondolom nem akar túl közvetlen lenni, nehogy elriasszon. A másik az, ha valaki engem nem érdekel, azzal nem e-mailezek. Vagy írok neki 5 sort és szevasz.
2012. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy aláírta a mailt. Miért kell mindenbe belemagyarázni valamit?
2012. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszol: Abba lehet valami ha nem érdekelne egyáltalán nem levelezne. Már beszéltük hogy összefutunk csak még nem jött össze. De mégis engem egy kicsit zavar. Amúgy levélbe tök közvetlen.
2012. júl. 21. 23:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Aláírta a mailt, lehet, de ha elolvasod a kérdést, ott benne van, hogy 4 éve ismeri és 3 hónapja leveleznek. Ha nem is ismerné 4 éve, csak 3 hónap levelezés után is elhagynám a "hivatalos" formát és sziá-val köszönnék el.
2012. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen engem is ez zavar hogy tök régóta ismerem és levél vége olyan "hivatalos" szerű.
2012. júl. 21. 23:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek rákérdezzek nála? Hogy miért ilyen "hivatalos" ?
2012. júl. 21. 23:27
 7/12 Macs1209 ***** válasza:

Nekem mailer odateszi automatán. Napi sok sok mailt írok, többnyire üzleti, de akad privát is. Igazából csak 1-2

embernek küldött levelemnél cserélem ki, akik nagyon

közel állnak hozzám, a többieknek megy a "sablon" aláírás.

2012. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy neki ez automata lenne
2012. júl. 21. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönt tőled.
2012. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne rákérdezz. Mit lehet erre mondani ha megszokott dolog. Inkább mondd azt, hogy nyugodtan elhagyhatod ezt az üdv-özgetést. Ha mondja, hogy ok, persze, bocs, akkor berögzült dolog volt , ha pedig hozzáteszi hogy miért csinálta, akkor megtudod és akkor se fogja többet csinálni. A lényeg, hogy így nem hozod zavarba és abba is hagyja.
2012. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!