Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hiába törölgetem a kiscicák...

Hiába törölgetem a kiscicák feneküket nem ürítenek. Miért?

Figyelt kérdés
az egyik már nagyon beteg, alig bír járni, nem is akar enni, attól félek hogy elpúsztúl :( és mondták hogy törölgessem a felenküket olajos, vagy vizes rongyal. a vizes megvolt de semmi, csak sírnak és sírnak, és az egyik amint már mondtam alíg él. szoktam simogatni a hasát, mert ettől beintul a bélmozgása. mit tegyek még?

#macska #széklettávozása
2012. júl. 29. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, így esélyük sincs!! Hány hetesek? Mivel eteted őket? Mióta árvák?
2012. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb másfél hetesek lehet hogy kicsivel több- alíg nyiltak még ki a szemeik. az annyuk kb 5 napot töltött velük aztán egyszer csak nyoma veszett. eleinte tehéntejet adtam nekik mert más nem volt, aztán olvastam hogy a kecsketej a jó, nem a tehén. most már kecsketejet adok nekik, de nincs székletük és hiába csinálok bármít.
2012. júl. 29. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Kellene nekik vitamin-injekció, a beteg pedig macskanáthás, csak oltás segít rajta. Nedves ronggyal simogasd a hasukat, egészen a popsijuk felé. 2 óránként etesd őket, etetés után pisiltesd őket. Kakilniuk még nem kell, pisilni sem pisilnek? Nekünk nem gondozta az anyuka őket. Az egyik kicsi ugyanígy levert volt, nem evett. Gondoztuk, pisilt is, de meghalt. Aztán az egyik (a legnagyobb, legerősebb!!) másnap kinyúlva a földön feküdt. Végre elmentünk dokihoz, aki mondta, hogy nincs sok esélye, de nem altattuk el. Sajnos pár nap fekvés, hidegrázás után meghalt. A 2 megmaradt kicsit sikerült megmenteni, de oltás nélkül ők is elpusztulnak!! Bár csak az egyiken látszik, mind beteg, hisz elkapják egymástól! Nem beszélve a féregtelenítés és bolha, kullancsírtásról! Ha nem ivartalanítasz, rajtad a felelősség, bármi történhet a kicsikkel! Remélem rendbejönnek!
2012. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez nagyon szomorú holnap viszem állatorvoshoz ha minden igaz...
2012. júl. 29. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akartam rád ijeszteni, csak tudom milyen elveszíteni egy cicát. :(
2012. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!