Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi jellemző inkább a lányokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellemző inkább a lányokra, az hogy inkább együtt akarják a pasijukkal megteremteni a vagyoni javakat, vagy inkább be szeretnék tenni a feneküket a kész házba, autòba?

Figyelt kérdés
Ti mit tapasztaltatok?
2012. júl. 3. 17:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%

én az utóbbi vagyok tartson el a fiú ez a dolga


19L

2012. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
24%
én fiú vagyok, de egyetértek az elsővel :D
2012. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 okoska31 ***** válasza:
80%

Nekem eddig szerencsém volt, olyan lányokkal hozott össze a sors, akik nem a tutiba akartak bekerülni.

Bár az is lehet, hogy van egy szűrőm, és kiválogatom azokat, akik ilyenek:)


Persze a családfenntartás a férfi dolga, na de amíg nincsen család, addig a nőnek sem kellene egész nap a körmét reszelgetni meg plázázni.

Nem is értem igazából, hogy azok a lányok - és nem kötelező az elsőnek magára vennie:)- akik az egyik eltartásból a másikba mennek hogyan bírnak ennyire céltalanul lebegni? Persze itt is vannak fokozatok, mert ha csinál a csaj is közben értelmes dolgot, vagy csak esetleg nem fizet semmit, de szintén dolgozik, akkor még elmegy.

De sajnos ismerek én is olyan csajt, akit először apuci tartott el, onnan rögtön egy középkorú, szintén eltartó "apucihoz" ment tovább, és így tovább, azóta is.

2012. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretném ha együtt teremtenénk meg amink lesz. De ha nem tudnék dolgozni v nem lenne rá szükség akkor otthon mindent szó nélkül megcsinálnék.

1. Nem a kőkorszakban élünk. Már nem DOLGA a férfinak eltartani a nőt. Tudod ez is az egyenjogúség része.

22/N

2012. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

Én is, és a lányismerőseink is viszolygunk attól, hogy a pasi tartson el. :)


Szerencsére jól állunk, de én még össze se jönnék gazdagabbal, néha még a csóróbb fiúnak is az a mániája, hogy ő tartja el a csajt. Pedig nagyon helyen fordítva van.


De ki sem tartanék senkit. Picit én keressek többet, ennyi pont elég. :)

Mellesleg nem azért tanultam ennyit, hogy kitartsanak.

2012. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 BlackSword ***** válasza:
88%
Na, nálunk vita lenne, ha megpróbálnám eltartani a barátnőmet... Ő többre tartja magát, mint egy eltartott...
2012. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%
*sok helyen
2012. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
Van ehógy gyönyörű szakmám amiben imádok dolgozni meg aztán nem is bírnám h eltartsanak. Semmirevalónak érezném magam
2012. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem a kőkorszakban élünk, de még ott sem úgy volt, hogy a pasi hazavitte a vacsorának valót. Sokszor a nő gyűjtögette össze, bizony. :)


Rosszul viselném, kiszolgáltatottnak érezném magam. Ártanak a büszkeségemnek, stb,stb.


Abszolút: EGYÜTT!!! Fele-fele arányban. Egész életemben a fejemben járna, hogy a máséba tettem be a fenekemet, amiért más dolgozott meg!

Nem vagyok én politikus. :D

2012. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%

Együtt. De szerencsére nekem már van lakásom, autóm. Ez még jobb helyzet. :)

Ha a másiknak nincs, azt sem bánom, ha egyéb téren rendben van.

Nekem nem számít a vagyona. (ja és míg nem dolgoztam meg azért, amim van, addig se számított!!!)

2012. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!