Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak tényleg azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg azért engedik előre a nőket, hogy a feneküket nézhessék?

Figyelt kérdés

Pl. ajtónál :) ?? Régen ez még udvariasság kérdése volt. Most??

19/L


2012. máj. 21. 20:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
hát én nem
2012. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 ASOT ***** válasza:
nem azért..a seggüket akkor is láthatom közelebbről ha nem engedem őket előre...1000 féle lehetőség van arra h közelebbről láss egy nőt..ezt én csupán kedvességből teszem.
2012. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
igen azért
2012. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Szerintem az udvarias férfiak szeme is arra tévedhet. :) De persze a bunkóbbak csak ezért csinálják, igen.
2012. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
67%

Igen.


Ez most is udvariasság. Extrákkal!



21F

2012. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
mekkora hülyeséget... ez olyasmi, mint mikor furán néznek, mikor segítek az embereknek, és felteszik a kérdést: miért segítesz ismeretleneknek, ha nem tudod visszakapni azt? (ergo, hogy soha sem találkozunk újból, és nem kérem számon őket)
2012. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

persze, így egymás közt, meg ilyen közösségekben rengetegszer elhangzik, hogy igen, seggnézés céljából vagyunk udvariasak.

De amikor valóban ott van egy hölgy, akit előre kell engedni, nekem ez még egyszer sem jutott eszembe, hogy emiatt engedném előre. Csak és kizárólag udvariasságból, és megszokásból, mert így neveltek.

Ez a seggnézős duma, mégha igaz is bizonyos emberek esetében, igazából csak egy urban legend

2012. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Killerdecsy ***** válasza:
Valaki azért,hogy a feneküket bámulja,valaki pedig illedelemből
2012. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Ha meg nem engedjük előre, akkor meg a melleiket.
2012. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 ASOT ***** válasza:
azon kívül persze az ember megnézi h kit engedett előre...
2012. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!