Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Borzasztóan hullik a szőre,...

Borzasztóan hullik a szőre, mitöl lehet?

Figyelt kérdés
sziámi cicámnak rettenetesen hullik a szőre. végigsimitom a hátát és a végén egy nagy csomo."megcsipkedem"párszor a szőrét és nagy csomo marad a kezemben. ok h vedlik, nade ennyire? tavaj nem volt ilyen. kizárolag szobacica, élősködöje tuti nincsen. természete sem változott, ugyanolyan kedves virgonc macska. akkor ez most normális?
2009. júl. 17. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Az enyémmel pont ugyanez van. Szerintem Fésüld ki a szőrét!

2009. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fésülöm én napjában többször. megfésülöm, megsimitom, ujra megsimogatom s ugyanugy hullik tovább...szoval elég tehetetlen vagyok. azt hiszem koketálok a dokival, és veszek neki valami speckó vitamint vagy amit ajánl...
2009. júl. 17. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális! Sajnos a szobacicáknak sokkal jobban hullik a szőrük mint a kintieknek! Én elvittem orvoshoz az enyémet ez miatt, és olajoshalat, nyers tojássárgáját, zsírt ajánlott az orvos! A konzerv kajákba nincs minden benne ami kell nekik! Vitamint is adok neki, kimondottan szőrre, Lavet a neve!Nemrég hallottam,hogy a hajhullásra való bérescsepp nagyon jó!
2009. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már láthatóan hiányzik a szőre foltokban, akkor egy dokival meg kell nézetni.
2009. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem nem hiányzik foltokban nem arrol van szo. csak nagyon hullik...nem birtam végülis s felhivtam a dokink ezügyben, és kap vitaminokat. idén voltak kiscicái, valoszinű h lestrapáltabb a szervezete ugye, és a vedlés most intenzivebb ugyh kap vitaminokat!azért köszi mindenkinek:)
2009. júl. 18. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!