Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem haggya el a kicsinyei...

Ugye nem haggya el a kicsinyeit a macskám ha elviszem őket egy biztoságos helyre?

Figyelt kérdés
Azért irtam mert rossz helyen fialt meg a macskám és muszály lenne őket onann elvinni de félek ,hogy elhagya a cicákat és csak 1,5 hetesek!!!

2012. júl. 31. 15:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
átviheted, de ne fogd meg a macskákat, hanem valamivel ovatosan éss vid oda az anyjukat is
2012. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nem muszáj ne vidd sehová a piciket. De ha mégis úgy döntenél elviszed onnan őket.

Csak akkor tedd ha az anyjuk bízik benned szelíd. Ha így is van és elviszed akkor max.. az fordulhat elő, hogy az anyjuk visszaviszi őket az eredeti helyükre vagy eldugja őket. De otthagyni nem hiszem hogy ott fogja :)

2012. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem macska függő.

Egyszer mi is jártunk így, átpakoltuk a kicsiket, megmutattuk az anya macskának. Az rögtön bement hozzájuk, kicsit megmosdatta őket, majd ki. Nagyon figyeltük mi lesz, végül egyesével visszahordta a születésük helyére. Mi meg kénytelenek voltunk beletörődni a dologba. Annyit, hogy amennyire lehetett biztonságossá alakítottuk ki a környékét.

De hallottam már olyan esetről amikor otthagyta a kölyköket az anyamacska egy átpakolás miatt.

2012. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1.válaszoló én eddig is fogdostam őket és nem volt gond és meg valami kedves 3-dik válaszoló én is attól félek ,hogy elhagya őket és ki neveli fel őket 4 darab van belőle
2012. júl. 31. 15:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Ronggyal fogd meg őket, tedd egy nagyobb dobozba, de az anyjukkal együtt. Úgy vidd át máshová.
2012. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tedd át őket egyszerre aztán maradj ott és simogasd az anyát . Egyszer kétszer biztos neki indul a kicsinyével a szájába, hogy vissza menjen, de ne enged, fogd meg és tedd vissza az anyával együtt :) legjobb lenne ha garázsba tennéd vagy kamrába és onnan nem tud kimenni.


Mi csak a dobozt szoktuk kicserélni mert mindig a garázsban szült ,de még onnan is vissza akarta tenni az előzőbe, párszor neki indult de aztán ott maradt.

Meg ha lehet akkor ahová át teszed tegyél oda egy olyan rongyot amibe benne van a szaga.

2012. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan a macskátok nem hiszem, hogy otthagyná őket előfordulhat persze ... de kicsi rá az esély főleg ha az anyjuk is az a tipikus gondos anyacica ... aki imádja a gazdiját is de a piciket is és nem hagyná ott őket:)
2012. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hello köszönöm mindenkinek a nagyon kedves válaszát végül úgy döntötűnk ,hogy a cicák a helyükön maradnak de csak addig ameddig nagyobak nem lesznek igyis elég picik,nem kockáztatnánk ,hogy elhagya a kiscicáit !!!!
2012. aug. 1. 08:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamikor régen egy macskánk hármat ellett, de csak egy maradt életben. Ezt két hétig szoptatta, aztán elhagyta. Én neveltem fel, a leghűségesebb állat lett belőle, amelyet valaha ismertem (ezüstcirmos volt). Sajnos csak 8 évet élt. Az sem nagy baj, ha te neveled fel két hetes korától kezdve.
2012. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hat kedves utolsó jobb az anyai szeretet ,de nem kockáztatok
2012. aug. 1. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!