Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kicsi cicát, mik...

Találtam egy kicsi cicát, mik a teendőim vele?

Figyelt kérdés
Büdös, a lábán végig rászáradva... azt lemostam tiszta vízzel. Kb 20 cm. Mennyi idős lehet? Mit eszik? Mennyi időnként? Ha büdös és koszos, akkor már régóta nincs az anyjával, ugye? Nem szakítottam őket el egymástól? Az utcán találtam.
2012. aug. 2. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ivartalanítsd h ne legyen mégtöbb kóbormacska
2012. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van fog!!, vittem neki virslit szétnyomtam az ujjammal és belémharapott véletlenül. Még mindig büdös, holnap lesamponozom.:) A füle és a farka a legmocskosabb. Hogy lehet a fülét letakarítani?? a farkáról nem is beszélve,,,
2012. aug. 2. 22:58
 13/15 A kérdező kommentje:
kapott dobozt ronggyal. A víz nem kell neki. Az orra száraz. Ez nem jó jel, ugye? Viszont jön, ha hívom.:) Köszönöm a segítséget!
2012. aug. 2. 23:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Minden keppen vidd el allatorvoshoz.... enzze meg es o tid tanacsokat is adni ....
2012. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Elvittem állatorvoshoz, nem vitte túlzásba a tanácsadást, én meg hagytam magam lerázni, mert nem bírtam a kismacskával. Kapott valami gyógyszert hasmenésre, és 5 nap múlva kell visszavinnem féregtelenítésre, ha jól értettem.

Állandóan mosom a fenekét, lábát. Nem tudom, nem teszek ezzel rosszat inkább, mint jót...

2012. aug. 4. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!