Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Találtam egy denevért, valószí...

Találtam egy denevért, valószínűleg még kicsi ezért nem tud elrepülni. Kinek lehetne szólni vagy mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nem írtad hol laksz,a területileg illetékes állatvédőknek.

Ha megírod (főleg ha privátban), hol laksz, utánanézek, ki lehet illetékes.

2012. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor nekem.
2012. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Előző volta, itt is megtalálsz minket.

2012. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Platypus ***** válasza:
Mielőtt intézkedni kezdenél, próbáld ki, hogy felemeled vagy fél méter magasba, és hagyod leugrani. Az egyik leggyakoribb denevérfaj teste kifejletten nincs akkora, mint egy dió. Akik denevért találnak a földön, nagyon gyakran hiszik azt, hogy kicsi és még nem tud repülni, pedig valójában kifejlett állatok, csak éppen ha leesnek a földre, már nem képesek felszállni. A denevéreknek kell egy kis alapmagasság, különben nem tudnak lendületet venni a repüléshez.
2012. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem sikerült. Közben megtudtam hogy kifejlett állat. Köszönöm a válaszokat, üzeneteket. Ha valami van szólok :)
2012. júl. 6. 23:34
 6/8 anonim válasza:
0%
Én azt ajánlom rejtsd el a fűben és fuss. Mivan ha nem is olyan ártalmatlan. "Jaj segítség nem tudok reülni!" elfordulsz egy pillanatra és shush.... máris ott van és a véredet szívja... :)
2012. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bagi Doroti válasza:

hülyeség magyar országon nincsenek vérszívó denevérek!

nézz utána mit esznek és ha úgy gondolod tartsd meg

2012. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Betmennek!!
2012. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!