Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után egy héttel...

Ivartalanítás után egy héttel a seb így néz ki. Ez normális?

Figyelt kérdés

Elég furcsának találjuk. Akárhogy nézzük, egy kicsi helyen (bal oldalt) látjuk csak a varratot, de viszont a vágás elég nagy, Ez hogy van most akkor?

+ Normális hogy így esik le a seb?


Kinti cica.


[link]


[link]


[link]


2012. aug. 3. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet kinézni a képből, hogy most mi van... Olyan, mintha a vágás mellett lenne egy másik seb is, ami nem jó. Vigyétek vissza az orvoshoz.
2012. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fura, hogy két csíkban látok sebhelyet, de a seb tiszta, nem gennyes, szerintem nincs miért aggódi.
2012. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most jött le róla csak az ezüst amivel be volt kenve így csak most tudtuk megnézni rendesen. Sajnos nem áll módunkban visszavinni a dokihoz, de felhívtam, elmondtam neki mit lehet látni és hogy esedékes a varratszedés. Azt mondta, hogy nem kell aggódni, 1-2 nap és jön kiszedni a varratot.
2012. aug. 3. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó, bár nekünk nem ilyen volt. Egy csíkra emlékszem.
2012. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy vágásnak tűnik, csak nem szorult egymáshoz a seb kt széle gyógyulás közben.
2012. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!