Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lehet ennyire sovány?

Miért lehet ennyire sovány?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve, ha nem több ellett először a macskám, és furcsa módon azóta nagyon gebe, teljesen le van fogyva, az összes csontját érezni! Van másik kettő nőstény cica, az egyik ivartalanított, a másik viszont többször is ellett, de rá egy két hónapra gyönyörűen összeszedte magát! Nagyon aggódom! Állatorvoshoz nem tudnám elvinni, jelenlegi anyagi helyzet miatt, ezért fordultam Hozzátok!
2012. aug. 4. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért fordulsz hozzánk, hogy megmondjuk, vidd el állatorvoshoz.

Féreghajtás. Állatpatikában a CestalCat 500 Ft /db, 1 db 5kg-os macskának elég. Ha ez nem segít, akkor állatorvos, mert valamelyik belső emésztést segítő szerve nem működik jól, pl. veseelégtelenség.

2012. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsuchan válasza:

online is ki kérheted egy állat orvos szak véleményét

[link]

[link]

nekem is válaszoltak annó.

de amúgy mint macska tartó azt tudom mondani hogyha kinti benti macska elképzelhető hogy férges vagy más parazita, esetleg vitamin hiány, túl sok szárazat adsz neki, 1001 féle baja lehet... tudom h nincs kereted de sajnos elképzelhető, hogy szak ember segítségére szorúl. De én egyenlőre azt mondanám parazita vagy táplálkozás, én vegyesen adok neki konzervet kevés szárazzal , vizet és hetente ha lehet nyers húst ,nem kell drága..veszel egy csirke combot le filézed és kész is.

én se vagyok túl tehetős de így teljesen korrekt és semmi baja nincs kint is bent is mászkál minden rendben vele.

2012. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
Először féregtelenítsd! Aztán orvosi vizsgálat, ivartalanítással egybekötve!
2012. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet férges. Próbáld ki a fokhagymás tejet.
2012. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint, azt add a macskának :) az jó a férgek ellen - ha férges
2012. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vicuska87 ***** válasza:

Fokhagymás tej? Atya világ!

Egy doboz féregtelenítő 300 FT a legolcsóbb is!

2012. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsát, válaszát! Mindenképpen veszek féreghajtó tablettát :)
2012. aug. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!