Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 7 éves cicám nem fog megőrül...

A 7 éves cicám nem fog megőrülni a csengőtől?

Figyelt kérdés

Ma kapott egy nyakörvet (mostanában költöztünk el egy kertesházba), hogy ha elbóklászik és nem talál haza, akkor hazajusson. A csengő eleinte idegesítette (de nem kezdett el rohangálni, igazából néha-néha ránézett, és próbálta leharapni), de 5-7 perc, és aztán békénhagyta. De minden egyes lépésénél csilingel, őt ez nem fogja az idegbajba kergetni?

Tényleg, a csengőnek mi a fontossága?


2012. aug. 4. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ezt nem értem minek rá a csengö? ettöl miért kerülne elöbb haza?
2012. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kijárós macskára sose rakj nyakörvet, mert beakadhat bárhol, és meg is fulladhat a cicus. A csengő meg kimondottan baromság, nem is tudom, hogyan jutott eszetekbe. A macska nem tehén.
2012. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Atyagatya. A csengőszóra hogyan találna haza? Ráadásuk a nyakörvvel - nem akarlak ijesztgetni - de bárhová felakadhat.

Vedd le róla azt a hülyeséget. Képzeld el, ha rajtad lenne. Biztos, hogy bekattannál, vagy depibe hullanál.

Szegény macsek..:(

2012. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vedd le róla most.. :S
2012. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Maxitabi ***** válasza:

A csengő azért van, hogy ne kapja el a madarakat-megszólal, ha mozdul, így a madarak elreppenhetnek.

Én leszedem a csengőt,úgy mennek ki, de ők felügyelettel vannak kint.Csak olyan nyakörvet tegyél, ami gumis, hogy ha beakad, ne fulladjon meg. De a jó nyakörv le fog esni amúgy is, ha fennakad...

2012. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én macskám vándorló és volt bolhanyakörve és elment de már nem volt rajta amikor hazajött :S biztos fent akadt valahol a szegény.De szerencsére túlélte és ez a fontos nem a nyakörv
2012. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is vettem nyakörvet az enyémnek, de egyből levágtam róla a csengőt. Szerintem aki azt megtervezte, még nem látott macskát.

Szerintem dísznek szolgál, aranyos végülis a kis csengő, csak nem egy élő állaton.

2012. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nyakörv előnye, hogy nem nézik kóbor macskának. Tetethetsz bele chippet és akkor tényleg könnyen megtaláljátok, ha elkóborolna. Kutyákba már kötelező idén nyártól, úgyhogy nem egy szokatlan dolog.
2012. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vicuska87 ***** válasza:
Tegyél rá koloncot is!
2012. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A csengőtől még tegnap este megszabadítottam.

És nem, nem azért van rajta csengő, hogy előbb hazajusson, kedves valamelyik válaszoló, nem kell játszanod a nagyokost.


Nem gumis, ilyen szatán, mint a legtöbb nyakörv. És ha hagyom, hogy ki tudjon bújni belőle, ha valami baj van? Mármint, hogy legyen bő. Vagy így pont nagyobb az esélye, hogy fennakad valamin, és legyen inkább szűk?


Utolsó: ne arcoskodjál, minden egyes nyakörvön van csengő. ;)

2012. aug. 5. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!