Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kezdek megőrülni tőlük. Mit...

Lovelyne kérdése:

Kezdek megőrülni tőlük. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig a hangyáktól szenvedtem mert ellepték a lakást, most 1 hónapja a csótányoktól rettegek.Olyan nagyok, h én még ilyet nem láttam... Nagyon félek tőlük, igazából minden bogártól.Eltudjátok képzelni mit élek át minden este. Az a jó, h napközben nem látok egyet sem.Ezek az ocsmány dögök este jönnek elő nálam és össze-vissza szaladgálnak a folyosón.
2011. máj. 27. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Rovarirtó!
2011. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pffuj....

Hívj rovarirtót,chemotox, vagy vmi.... Én se bírnám ki pffuj... Este tegyél vmit a fejedre,hogy ne másszanak oda. :) Úgy nyugodtabb leszel. :)

2011. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy kerültek oda csótányok?! még én sosem láttam őket szabadon..egyébként én is a rovarirtót ajánlom. ja és jobb velük vigyázni, mert ezek szinte mindent túlélnek, szóval agyontaposás meg ilyenek szóba sem jöhet..
2011. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!