Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok az amerikai...

Mit gondoltok az amerikai rövidszőrű cicáról?

Figyelt kérdés

Van valami hasznos tapasztalatotok erről a fajtáról? Én már nézegettem ezelőtt, de szeretnélek Titeket megkérdezni, hogy milyen véleményetek van róla.

Ha magamhoz vennék egyet, benti cica lenne. Az amerikai rövidszőrű ideális szobacica? Nagyon aktív? Egyedül jól elvan? Nincs más háziállatom (a teknőseimet kivéve, de fedett "terráriumban" vannak). Gyakran hallatja a hangját?


Szeretnék olyan cicut, ami nincs mindig a fenekemben, de ha szeretném, akkor ölbe tudom ültetni és simogatni. Ez a fajta ilyen típus? És ha nem, tudnátok ajánlani, olyat, ami ilyen?


2012. aug. 4. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Előre is bocsánat, hogy nem a kérdésedre válaszolok.

Szeretnék olyan cicut, ami nincs mindig a fenekemben, de ha szeretném, akkor ölbe tudom ültetni és simogatni.

A házimacska pont ilyen....

Miért nem veszel magadhoz egy nem kívánt, felesleges kismacskát, szebbnél szebbek vannak, mindenféle színben, nem betegesek.

A macskák nem olyanok, mint a kutyák, hogy na most egy kis termetűt akarsz vagy nagyot, vagy gyerekszeretőt stb... Leheletnyi különbség lehet a macskáknál méretben, viselkedésben már nem hinném.

2012. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

Itt van két kicsi házi macska, példának, ha netán nem ismernéd őket.

2012. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeretnék olyan cicut, ami nincs mindig a fenekemben, de ha szeretném, akkor ölbe tudom ültetni és simogatni.


Bár ez lehet, hogy inkább egy plüssmacska tulajdonsága.

Az élő állatok ennél önállóbbak.

2012. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hé, tudom, milyen a házimacska, oké? Nekem is volt, kettő is. Szóval, engem nem kell kioktatni. Szerintem elég normálisan megkérdeztem, hogy van-e valamilyen tapasztalatotok az amerikai rövidszőrűről. Nem tudom, minek kell így válaszolni.
2012. aug. 5. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiperaktív, igaz estére megjön a vadászkedve, de egy fél óra után lenyugszik. Egyedül el van, alszik, ha elmegyek a széken van, ha hazaérek a széken van, nem randalírozik. A nyávogását illetve (már ha azt nyávogásnak lehet nevezni) akkor szokott nyüzsögni, ha éppen a konyhában vagyok, amúgy nagyon halk a hangja. :) Ideális szobacicának. :)
2012. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyszerű, köszönöm! :) Mindig is egy olyan vérbeli szobacicát szerettem volna, úgy látszik, egyre közelebb járok a célomhoz. :)
2012. szept. 14. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen segítettem. Aranyos cica, kedves bújós, de néha begajdul és szaladgál. :D És még egy pozitívum, hogy a szőre szinte nem hullik, hiába van ősz és bunda váltás. :D
2012. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!