Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elütötték a cicámat, sos?

Elütötték a cicámat, sos?

Figyelt kérdés

tegnap délelőtt elütötte valami és a szájából folyt a vér. este már azt hittük el fog pusztulni, de él és üldögél meg forgatja a fejét, csak nem eszik és nem iszik. mert a szájánál még mindig olyan véres és ott lehet valami sérülése.

mivel bírjuk rá az ivasra? az anyja nem foglalkozik vele, az állatorvos meg valószínű elaltatná. de szerintem még lenne remény számára.

meddig bírják ki víz nélkül? mit tegyek, segítsetek :/


2012. aug. 5. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az állatorvos biztos kimegy, de meg kell fizetni neki valami kiszállási díjat.


De jobb lenne telefonos egyeztetés után az orvoshoz elvinni, mert lehet, olyan kezelés kell neki, amit az orvos nálatok nem tud elvégezni.


Olyan nincs, hogy nem tudod elvinni. Én az egyik beteg cicámat idén húsvét vasárnapján vittem el a 70 kilométerre lévő állatkórházba úgy, hogy 4.5 kilométert gyalogoltam vele a vonathoz, mert a buszra nem engedtek felszállni macskával. Hidd el, lett volna jobb dolgom is húsvét vasárnapján, de a macska élete volt a legfontosabb.

2012. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az a macska azóta szenved. Durva leszek, de ahelyett hogy itt várod a megoldást, intézhetnéd az állatorvost is. Igen, a kiszállás pénzbe kerül, és talán a legjobb megoldás, mert a házatoknál leszedálja, és el tudná vinni a kezelőbe/műtőbe, ha menthető. Ha pedig súlyos sérülést szerzett, akkor engedni kell "elmenni".
2012. aug. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Bocsi , tegnap nem írtam, de elvitték a cicát, és az állkapcsa tört el. helyre rakják annyit tudnak tenni érte.majd írok mi lett vele.köszi a válaszokat, szoritsatok:)
2012. aug. 6. 09:39
 14/19 Vicuska87 ***** válasza:
Szorítunk, remélem minden rendben lesz!
2012. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy hamar rendben lesz.
2012. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
az állatorvos Elaltatni nem hiszem hogy elfogja, az enyémet sem altatta el pedig lehet hogy jobb lett volna neki.... :"(( de tényleg hivd ki, vagy menj el hozzá! Mert komoly bajok lehetnek a cicával.. :(
2012. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Örülök a hírnek, hogy kezelésbe került. Most már biztos rendben lesz minden. Szurkolok neki.


Majd írd meg mi a helyzet!

2012. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
jól van, nem tört el semmilje sem, csak felzaklatták a történtek.
2012. aug. 16. 11:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor jó.
2012. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!