Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti macskátok is szokott...

Ti macskátok is szokott fingani? :D

Figyelt kérdés

:D

az enyéim olyanokat szoktak hogy kikel mennem a szobából mert nem bírom a szagot xD



2012. aug. 5. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs macskám, kutyám van, de ő is szokott fingani :D
2012. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De még mennyire.. Nekem csak egy kislány macskám van, de néha rájön, és akkor én is menekülök.. :D Szerintem kajafüggő lehet, mi egyszerű konzervet adunk neki.
2012. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hangja is van? xD az enyém tegnap ült az ölembe és hangot is adott xDD

amúgy böfögni is szoktak xD

2012. aug. 5. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nem ad ki hangot, ez a csendes halál. Fekszik az ölemben, simogatom, és egyszer csak majd megfulladok :D
2012. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Platypus ***** válasza:
100%
Amikor megkaptuk a macskánkat, egy agyonreklámozott konzerves kajára volt rászoktatva. Olyanokat fingott tőle, hogy vegyi fegyvernek is elment. A legrosszabb az volt, hogy a bűzben tisztán kivehető volt a táp eredeti aromája, és ilyen kontextusban rendkívül gyomorforgató hatást eredményezett. Azóta nagy nehezen átszoktattuk egy tényleg minőségi száraztápra, és nemcsak a fingásról szokott le, de a macskaalom szaga is mérséklődött. Az eredeti táppal a termelés után azonnal ki kellett szedni a cuccost, különben nem lehetett megmaradni a fürdőszobában.
2012. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vicuska87 ***** válasza:

Az Én cicáim nem szoktak egyaltalán!

Attól függ mit kap enni!

És azért ez nem annyira vicces szerintem mert a cicánál, egy bélcsvarodás, vagy szélgörcs halálos is lehet!

2012. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én említettem az állatorvosnál, de nincs baja azt mondta, ez természetes. :) És hogy ételtől függ. Mi konzervet, whiskas száraz tápot és maradékot is adunk neki, amit épp kíván a kis hercegnő. :)
2012. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tyúkbélszagút fingott mindíg a régi macskám.Pfúj nagon büdös volt:D
2012. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém egyáltalán, gondolom a prémium táp miatt nem ereget.
2012. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hát mi royallal etetjük, ami elég jó minőségű kaja, mégis a múltkor leugrott az ágyról és ahogy lépett mindig fingott egy hangosat szóval minden lépésnél rottyantott egyet. de én jól szórakoztam:D mondjuk a szagát nem éreztem
2012. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!