Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám elrugja a macskát mert a...

Apám elrugja a macskát mert a betonon eszik és nem a földön hát normális ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Én meg apádat rúgnám arrébb. Rohadna meg az összes ilyen ember, mit kell szerencsétlen állatot rúgdalni...
2012. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Normális helyen a macska odabenn eszik a saját tányérjából.... Ezt üzenem faterodnak!!!!!
2012. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem messze a ház lépcsőjétől ugy 3méterre helyezték el a kis tálkáját egy ilyen földes helyen a beton mellet és kivette a tálkájábol a kaját lerakta tőle fél méterre és elkezdte enni apám meg ideges lett rá mert hogy belelépünk és zsiros lessz a cipő talpa stb pedig azért 1 méter széles betonrol beszélünk és az csak egy kis husivolt szerintem bőven elfért volna mellette ..... de azért ne szidjátok már énis kicsit szidom magamban de mondtam neki necsinálja .
2012. aug. 5. 17:00
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Apád egy szadista állat, a macska meg nem úrihölgy, hogy a tányér fölött egyen késsel-villával. Rakjad inkább messzebb a tálját, mielőtt apád kárt tesz szegény állatban.
2012. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17:06 normális vagy ember?
2012. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
kérdezd meg apudat hogy mi a baja, mert valszeg más gond van csak a macskán vezeti le
2012. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélünk így senkiről, hogy dögöt. Érző lényről beszélünk. Megsúgom,a fa is él. Istenem mennyi buta ember van. Nem helyes, hogy így gondolkodsz.
2012. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

4-es! Ne csodálkozz, ha téged meg állatnak néznek.....

Amúgy a macskáknak szokása, hogy nem a tányéron eszik meg a cuccot, hanem odébb viszik.

2012. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az előző a17:06 osnak ment
2012. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17:11 Igen.miért ne lennék az? mert nem egy állat pártját fogtam hanem talán egy emberét?
2012. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!