Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám elrugja a macskát mert a...

Apám elrugja a macskát mert a betonon eszik és nem a földön hát normális ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 16:51
1 2
 11/18 EagleHUN ***** válasza:

Rakd arrébb a tálját, esetleg tegyél alá rossz újságpapírt (és véletlenül se apád kedvenc folyóiratát XD) kiterítve akkor arra fogja kiszedni az ételt és nem a betonra.


Amúgy fölháborító apád nem gondolkozik túl sokat, az állatok így esznek arról nem tehetnek.


Egyszer az én apám is kivágta a macskát (farkánál fogva a szúnyoghálón keresztül repült ki), de ott rajtakapás volt hogy az asztal tetején ette a mi kajánkat!

Többet nem ment föl az asztalra. Bár a fizikai büntivel nem értek egyet de ott bevált, arról viszont szerencsétlenek nem tehetnek hogy nem tudják a tálból megenni a kaját. Szóval hiba rugdosnia úgysem fogja megérteni belőle mi volt a probléma.

2012. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Farkánál fogva... nem gyenge... Nem csodálom, hogy nem ment fel többet az asztalra. Eltört a gerince mi? Pf. ez megint csak jó felelőtlen dolog volt.
2012. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 EagleHUN ***** válasza:
Semmi baja nem lett szerencsére.
2012. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a HASZNOS válaszokat=) Jó ötletnek tűnik az újságpapír de szerintem valami mást rakok majd alá=)
2012. aug. 6. 01:04
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Én ugyan nem szidtam az anyádat, de tulajdonképpen a stilusod jellemző rád. Igen. Többre becsülöm az állatot, mint sok embert (többek között az olyan kedveseket mint te). Az én választásom, hogy eltartok egy állatot vagy sem, azt viszont senki nem kérdezi meg tőlem, hogy a sok szemét bűnözőt el akarom-e tartani.
2012. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lilith1994 ***** válasza:

" kedves"8:13 -as Te még is mi a fa*zt képzelsz magadról hogy így beszélsz egy másik emberrel?????.... És tudod én az állatot többre becsülöm nálad. Tudtad hogy az ember nem lenne/ lett volna meg olyan könnyen állat nélkül? Az állat meg él az ember nélkül de mi állat nélkül nem. Nézd meg mit eszel. Nem lenne növény mert nem lenne mi beporozza mivel hogy a bogár is állat. Nem lenne mi trágyázza a földet. Nem lenne honnan beszerezni a tápanyagokat. hiába olyan fejlett a mostani tudomány de a mű kajával nem lehet megélni hosszú távon. Nem értem miért lenne olyan jó ha miden állatot kínoznánk, mert belőled kinézem.


Kedves kérdező apukád egy idióta... a macska mindig arrébb viszi a kaját. Eddig még nem találkoztam olyan macskával amelyik ezt ne csinálná.

2012. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt képzelem egy az állat nem ér annyit mint egy ember..
2012. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 sippara ***** válasza:
Pedig a legtöbb állat többet ér, mint a legtöbb ember. Igen, így, általánosságban. Rohadt undorító, gusztustalan, élhetetlen faj vagyunk.
2012. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!