Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? SOS segítség...

Mit tegyek? SOS segítség kéne! Találtam két kiscicát, kidobták őket. Nagyon picik lehetnek még mert enni sem nagyon tudnak csak mászkálnak és nyávognak. Megpróbáltam őket fecskendővel etetni de nagyon nehezen esznek így.

Figyelt kérdés

Nem tud valaki olyan embert aki be tudná őket fogadni, mert nem tarthatom meg őket, a kutyám azonnal lecsapna rájuk ha kiengedném őket. Végigkérdeztem minden ismerősömet de senkinek nem kellenek szegények.

Mit csináljak velük?

Valaki nem tudná befogadni legalább az egyiket?


2009. júl. 19. 22:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

hírdetsd meg őket

www.whiskas.hu

www.haziallat.hu

mindenek előtt viszont vidd el állatorvoshoz őket.

remélem találsz gazdit nekik

2009. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne fecskendővel etesd őket, hanem cumisüvegből vagy cseppentővel, különben megfulladhatnak!!!

És ne sima tejjel, hanem laktózmentessel.

Még itt is próbálkozhatsz a hirdetéssel:

[link]

[link]

2009. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg egy menhelynél, hátha ott befogadják!!!
2009. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Vagy keresd fel a Frakk állatvédő szervezetet vagy mi a neve, ők tudnak nekik keresni gazdát és van hogy az állatorvosi számlát is ők állják. Szerintem próbáld meg
2009. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én sem tudok befogadni egyet sem, mert van 4 cicám nekem is :) DE, én is tudok címeket adni:

www.allatapro.hu

www.expressz.hu


én is ezeken az oldalakon "hirdettem" a kiscicáimat, és találtam is nekik gazdát! remélem neked is sikerülni fog gazdit találni nekik!

sok sikert! :)

2009. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
tegyél ki plakátokat
2009. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hirdetsd meg őket mindegyik oldalon, amit írtak a válaszolók és akkor tuti, hogy lesz nekik gazdijuk!!!
2009. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tippeket!
2009. júl. 19. 22:47
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
www.ingyenhirdetes.com/Allat-Noveny.html
2009. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

kb.mennyi idősek?

éjszakára tegyél melléjük egy melegvizes palackot, amit körbe tekersz ruhával. Tápszert ne adj tekik, mert az erős nekik. (egyszer mi is találtunk cicákat, de azoknak még a szeme sem nyílt ki. Sajnos nem tudtuk felnevelniőket elpusztultak, mert tápszert adtunk nekik!!!)

2009. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!