Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő után engedhetem ki...

Mennyi idő után engedhetem ki az udvarra a cicát?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk, és most kaptam egy 9 hetes kiscicát. Vagyis pontosan 4 napja van nálunk. Bent van éjszaka meg napközben is. Bár napközben kiviszem de figyelek rá hogy merre megy. Kb mennyi idő után rakhatom ki az udvarra úgy, hogy nem kószál el? Ha el is megy visszajön.

Nőstény macska.


2012. aug. 6. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
estére meg amikor nem vagytok otthon semmiféle képen se legyen kiengedve mert még kicsi, de ha otthon vagytok és rátudtok nézni akkor szerintem már ki lehet tenni
2012. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nappal szabadon járkálhat, már ebben a korban én is így teszek. Éjszakára amikor megetetem, utána behúzom rá a melléképület ajtaját. Ott nagy helye van, tűzifa van berakva. Azután majd ha olyan négy öt hónapos lesz, már éjszakára is nyitva hagyom neki az ajtót, vagy ha úgy adódik már ő maga sem jön be éjjelre, hanem kint alszik. Hála Istennek nem nagyon szökős macskáim voltak/vannak, nem kell nagyon aggódnom!
2012. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hónaposan. Ha el is kószál visszajön, főleg ha érzi, h szeretitek, foglalkoztok vele. Bár nálunk voltak kutyák, de azzal sem volt gond, ki-be mászkáltak, ha éhesek voltak bejöttek, sajnos mindezek ellenére 4hósan eltűnt az 1ik, hiába kerestük, v megtetszett vkinek, v elpusztult, ez januárban volt..
2012. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!