Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor engedhetem ki a cicákat...

Mikor engedhetem ki a cicákat éjszakára az udvarra?

Figyelt kérdés
2 hónaposak de még nem nagyon voltak kint és nem is félnek semmitől.Mi lesz ha kandúrokkal találkoznak?
2010. jún. 25. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

mi úgy szoktuk hogy elsőnek úgy engedjük ki hogy mi is ott vagyunk,napközben,és éjszakára "beszedjük" őket :D

utána pedig már maguktól ki akarnak menni éjszaka :D és nem tudom mi lessz ha találkoznak:D szerintem ha már erősebbek akkor nem lehet sok bajuk :D

2010. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már megerősödtek!!
2010. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám is 2 hónapos körül van,és mi is ugy csináljuk h nappal szoktatjuk a kutyához. Éjjel meg be jön.
2010. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiúcicám is 2 hónapos, május 28.-a óta van nálunk, d emi eddig mindig bezártuk éjszakára. Én még nem merem estére kiengedni, nappal a legtöbb időt ott van, kivétel a mai nap, mert esik az eső és megijedhetett valamitől mert nagyon reszket. Szerintem várjatok vele, az én cicám féla nagyobb macskáktól. Legalábbis én nem merem még kiengedni, mert reggelre tuti hogy nem lesz meg...
2010. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!