Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák is kinyilváníthatják...

A macskák is kinyilváníthatják a szeretetüket nyalogatással, mint a kutyák?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hetes cicám és állandóan nyalogat. néha csak 1-2 nyalintás, de máskor meg hosszabban. tuti hogy nem azért mert állandóan kaját érez a kezemen, mert nem csak a kezemet szokta, hanem ahol ér, pl, kar, láb, has, de a fülemet is elkezdte már.

és biztos hogy nem "megenni" akar, mert nem harap közben, csak nyalogat, legtöbbször becsukja a szemét is.

ja és állandóan dorombol.


ilyenkor tisztogatni akar, vagy szeretget, vagy mit csinál?


2012. aug. 6. 20:46
 1/4 anonim válasza:

Szerintem szeretget. Nekünk is van egy imádni való fehér cicánk. Szegényt kidobták, de befogadtuk, és nála édesebb cicus aligha van.

Rendszeresen dörgölőzik a lábhoz, nyalogat ott ahol éppen ér és természetesen dorombol is mellé. :) Ja és nem hagy békén, megy utánunk mindenhová.

Nem kell aggódnod, csupa szeretet a cicád! :)

2012. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek két oka lehet hogy nyalogat: Gondoskodik rólad vagy sóhiánya van
2012. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeret téged. Az én egyik cicám is rendszeresen megmosdat:


http://www.youtube.com/watch?v=YLZSzLCz-B4

2012. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, az én kiscicám is folyton nyalogat.Most is:)
2012. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!