Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! :' ( Miért hullik a...

HELP! :' ( Miért hullik a cicám foga?

Figyelt kérdés

alul már kb 4 foga hiányzik.. pár éva még csak 1 hiányzott, és most már felül is egyre kevesebb van!

HELP valaki!!!

kb 6 éves fiú cica



2012. aug. 8. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez az étrend nem teljes értékű a számára. A konzerv kajákba minden mocskot beletesznek, de igazából nem tápláló. A tápok közül is legtöbbször csak a felső árkategóriás (meglehetősen drága) termékek tartalmaznak elég vitamint és ásványi anyagot.


Az öregedésnek nem feltétlenül szükséges velejárója a fogak elvesztése! Őszintén szólva nem látom jól a képen, de az is felmerült bennem, hogy lehet elkoptak ott a fogai (láttam már olyat, hogy csak azon a részen koptak el, a többi viszonylag hegyes volt).


Mindenképpen el kellene vinni sürgősen az orvoshoz és kideríteni az okokat.

Azért nagyon nem kell elkeseredni, ha mást nem, majd ezentúl csak puha, könnyen megrágható ételekkel eteted. Tehát mindenképpen van valamiféle megoldás. (De azért az orvost ne hagyjátok ki, mert szegény biztos szenved miatta.)

2012. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :\
2012. aug. 8. 17:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Már akkor kellett volna doki, mikor a 2. foga is kiesett. A fogak attól is elkophatnak, ha csak pépes ételt kap. Rá kellene szoktatni a száraztápra vagy a rágós husira.
2012. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyugi! Biztos hogy nem az öregedés miatt hullik a foga! Nekem rengeteg macskám volt és egy csomó meghalt az öregségben! De elötte egyik sem vesztett el fogakat!

Ugyhogy szerintem beteg.Drukkolok hogy mielöbb meggyógyuljon!

2012. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!