Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szó szerint bőg,...

A macskám szó szerint bőg, mikor ölbe veszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha az ölembe akarom venni, sír, de olyan hanggal, hogy nagyon hangos. Nincs semmi baja, orvos is látta. Olyan jó lenne néha megölelgetni, anélkül, hogy ordítana. Simogatni lehet, játszani is lehet vele, mellettem alszik, de ha az ölemben van, és felállok vele, ordít. Még csak 3hónapos múlt, ő ilyen lesz szerintetek?

2012. aug. 10. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A macska szabad állat, ne korlátozd. Esetleg próbáld meg, hogy ha fent van a kezedben, akkor etesd pici sonkadarabokkal, vagy valami ínyecséggel.
2012. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a mi macskánk se szereti ha ölbe van véve, de mégis feltudom venni úgy h ne akarjon elmenni, odamegyek előtte hozzá, és addig simogatom meg kényeztetem amíg nem dorombol és nem bújuk hozzám utánna már ha felveszem csak hízeleg az arcomnak :)
2012. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam rajta csüngeni, csak ha felveszem, mindig ezt csinálja. Néha az ölembe mászik, de ha felállunk, akkor neadj' isten..
2012. aug. 10. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Kis hiszti :))

Az enyém is ilyen, én nem törődök vele, ha vonyít, akkor is megszeretgetem. Utána nem haragszik.

2012. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azért nem kell mindig a kedvében járni, mert azt hiszi körülötte forog a világ, meg kell tanulnia, hogy ha te akarod felvenni, akkor felveszed, nem csak akkor van simi, ha ő jön oda.
2012. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mégis milyen hang az az ordítás? van valami videó?
2012. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet nagyon pici kora óta "nyúzom" és már megszokta. Olyankor néha még dorombol is. Tudni kell róla, hogy nagyon dorombolós és tényleg mindent tűr. Olyankor félig lehunyja a szemét, olyan lenézően. :D Te is sokszor vedd fel, de nem kell vele sétálgatni. Ha hisztizik ne engedd el, beszélj hozzá.
2012. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!