Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagyon dagi hogy...

A cicám nagyon dagi hogy fogyasszam le? (bővebbenlent)

Figyelt kérdés
van egy brit cicám 7 éves és közel 10 kg már féléve probálkozok a lefogyasztásával de semmi... naponta játszani szoktamvee meg minden de én ugy látom hogy egyre dagattabb az állatorvos azt mondta hogy lakásban tartott macskáknak való tápot vegyek neki ne lightot szóval sterilmacskáknak való royal canint eszik és naponta 80grammot egyéb más modzser?
2012. aug. 13. 05:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ma megprobáltam levinni sétálni de semmi haladás... az a baj hogy én egy forgalmi csomopontban lakok pesten és az ember mindenhol sok... jha és Maxitabinak külön köszönöm hogy vette a fáradságot és ennyit írt és ha az RC elfogy legközelebb acanát veszünk :)
2012. aug. 14. 18:12
 12/12 Maxitabi ***** válasza:
A sétát én is próbáltam, de hamar feladtam -lakótelepen aránylag zöldövezetben, igaz, mi járunk a Balatonra-ott kimehetnek.Visszatérve-bent is mozgathatod: lézerfényre nem bukik? Vagy még jobb: a száraztáp szemeket egyenként dobálod neki-az enyémek imádnak utána rohangálni..(persze nem az egész napi adagot..)de előtte legyen éhes..és én szoktam nekik feltenni a polc/szekrény tetejére is-fel kell mászni érte.. ill. lehet, hogy nem kellene előtte kint hagyni a kaját.Próba szerencse!
2012. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!