Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 kiscicánknak nincs bajsza!...

2 kiscicánknak nincs bajsza! Olyan mintha lerágták volna, vagy letörött volna. Van ilyen? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
pár hónaposak, egy fiú,és egy lány. benti cicák, ritkán kieengedem őket, de akkor én is velük vagyok. most kezdtünk el nekik száraz tápot adni, de azt hiszem már előtte i néztem hogy egy egy bajusz szál rövidebb, mintha letört volna. most pedig már egyiknek sincs, teljesen meg, max olyan fél cm, és onnan, mintha le lenne törve, esetleg rágva. sokat játszanak,de nem hinném, h lerágnák egymásnak. mitől lehet ez? lehet valami vitamin hiány?ha kell, képet tudok fel tenni
2012. aug. 14. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Tényleg a vitaminhiány a legvalószínűbb.
2012. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pedig egyébként izgágák, és vidámnak látszanak, rohangálnak egész nap.
2012. aug. 14. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni nekik,ne aggódj.
2012. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak megszagolták a gyertyát.
2012. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Vagy csak megszagolták a gyertyát."


Akkor a végük girbegurba lenne. Én is vitaminhiányra vagy nyomelemhiányra gyanakszom.


Mivel eteted őket?

2012. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok.


Részletes, éles kép segítene.

2012. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

csirkés és marhás száraz macska kaja. (márkát nemtudok mondani mert kimérve vesszük a boltba) ritkán kapnak maradékot ( főtt kaját )

holnap megpróbálok képet csinálni

2012. aug. 14. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha noname kimértet veszel, akkor az szinte biztos nem kiscicáknak való (kitten vagy junior feliratú) táp.


Javaslom, hogy vegyél kimondottan kiscicáknak való tápot, webáruházban elég jó áron lehet ilyeneket kapni: tapfutar.hu, doghop.hu (macskatápot is árulnak), acanashop.hu, zooplus.hu és még van jópár. Általában 10,000 forint felett ingyenes a házhozszállítás, de az acanashop.hu már 5,000 forint felett ingyen szállít.


Legolcsóbban a nagy csomagolásúakat kapod meg, Josera, Happy Cat vagy Sanabelle 10 kilós zsákban 10-12,000 Ft, és sok-sok hónapig elég lesz. Ezek jó középkategóriás tápok. Mire elfogy, akkor meg már kaphatnak felnőtt cicáknak való tápot.


NE vegyél Whiskas, Kitekat, Fit+Fun és hasonló kategóriájú szupermarket-tápokat, azok nagyon silányak. Hasonló árban már sokkal jobbakat is lehet kapni.

2012. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy sok köze van ehhez a bajusz törésnek, hiszen otthon van egy cicám, aki kiskora óta házi koszton él (mindig csak maradékot kap) még sincs semmi baja, és sose volt, kiskorában sem. nem engedhetem meg magamnak h rendelgessek kaját, ha 10 percnyire van a bolt, ahol már egy ideje vesszük a kaját, amit szeretnek,és nem is drága. márkát amint mondtam azért nemtudok mondani,mert kimérve vesszük, de a zsákon tuti az volt írva hogy kis cicáknak való. több fajta ízű volt, de ezt a 2-t szeretik eddig a legjobban (később teszek fel képet )
2012. aug. 15. 14:56
 10/10 anonim ***** válasza:
A kismacskák letörhetik játék közben, volt hogy teljesen csutka volt nekik, de visszanőtt, és gyönyörű szép bajusszal rendelkeztek örökbeadásnál....
2012. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!