Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Erős hasmenésre valami? Két...

Erős hasmenésre valami? Két napja megjelent a szomszéd üres telken egy cica, ami nagyon sovány és megy a hasa. Fél úgyhogy befogni nem tudjuk.

Figyelt kérdés
Inni iszik, de gondoltuk az ennivalójába bele kevernénk valami gyógyszert. Lehet neki adni valamit? Szenet? Az természetes hasfogó. Vagy van valami bél- és gyomorfertőtlenítő? Tudom, hogy emberi gyógyszereket nem nagyon lehet nekik...
2012. aug. 14. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy mégis hogy fosik: [link]
2012. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az összetört széntabletta jó, natúr joghurt (ez jót tesz a bélflórájának), és rizs.
2012. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De egyébként nagy valószínűséggel férges is.
2012. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A hasmenés mögött szinte tuti, hogy betegség van. Biztos, hogy férges és tele van bolhával. Sajnos így nincs sok esély, hogy sokáig éljen. Széntablettával elmúlik a hasmenés, és így nem fog kiszáradni tőle. Sok vize legyen, az fontos! Viszont nem gyógyul meg teljesen. Ide egy gazdi és doki kellene. Nincs a közelben menhely?
2012. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos szinte folyamatosan jön belőle. Inkább vízszerű... Félek, hogy az én cicám is elkapja tőle. De látom éjszaka megint itt volt, bevackolt (és piszkított) a macskaházba. Pedig raktam ki neki enni és inni is a szomszéd telekre. Szerintem megpróbálom a szenet és a joghurtot hátha segít. Köszi a válaszokat!
2012. aug. 15. 07:02
 6/14 Vicuska87 ***** válasza:
Hátha ennyire bevackolt hozzátok, akkor érdemes lenne elvinni állatorvoshoz, és vagy rendbe hozza, vagy elaltatja! Én aggódnék, mert a te cicád is komoly veszélyben van!
2012. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el orvoshoz, szerintem nagyon beteg szegény. Ilyenkor nem szoktak megmaradni a kismacskák, legalábbis faluhelyen, ahol nem viszik orvoshoz. Az orvos meg vagy tud segíteni rajta, vagy elaltatja.
2012. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A diarsanyl paszta jó hasmenésre és kajába is beletudod keverni.Van egy másik paszta(nem jut eszembe a neve)ami szintén hasmenésre van és csak természetes anyagokat tartalmaz,bélflóra helyreállító hatással,de állatorvostól tudod ezeket kérni és tőle még használhatóbb tanácsokat is kaphatnál.Tud adni gyógyszer formájában bódítót is amit szintén kaja formában megehet és ahogy kidőlt berakod egy szállítóba és eltudod vinni.
2012. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
csórikámat ma keveset láttam, megjelenik - iszik és már poroszkál is tovább. A cicám inkább eltűri. Én pedig ivás után kimosom, fertőtlenítem az edényt :(
2012. aug. 15. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább az orvoshoz kéne poroszkálnia...,elnézed ahogy egyre jobban legyengül?Mert ha így folytatja,nincs más út:/
2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!