Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha megöli a szomszéd a kiscicá...

Shelli kérdése:

Ha megöli a szomszéd a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha tudom, hogy az lesz a vége hogy megöli a kiscicákat valaki? Saját macskája vemhes, de a kicsiket megtartani nem fogja/tudja állítólag mindig megöli. Én szívesen elvinném a kiscicákat valakinek, csak már menhelyen sem fogadják be (múlt héten is alig tudtam elhelyezni egy fájós lábú macsekot) Mit csináljak?
2012. márc. 28. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Fotózd le a cicákat, és tedd fel netre.

Sokan keresnek kiscicát.

2012. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Milyen kiscicákat fotózzon le? Valószinűleg még a szüléskör megöli őket a gazdájuk.
2012. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
48%

és a törvény az ilyen állatkínzókat nem bünteti?


És egyébként is milyen ember az ilyen, aki képes újszülött ártatlan kis jószágokkal ilyet tenni? :'(

...


Ennél biztos hogy van jobb megoldás, bármit csak ezt ne!

2012. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
69%

2. válaszoló! A kérdésben nem volt benne, hogy a szomszéd rögtön születéskor megölné a cicákat.

Az első válaszoló jó ötletet adott (ellentétben veled).


Kedves kérdező, szerintem beszélj a szomszédoddal, mondd el neki, hogy örökbe tudnád adni a macskákat.

Vagy mondd azt, hogy te szeretnél kiscicákat, adja oda őket, ha meglesznek.

Kezdd már most hirdetni, valakinek biztos kellenek!

2012. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
a szomszédod valószínűleg már idős, ha jól gondolom: náluk pedig bevett szokás ez. (én mamám is "véletlenül" elejtette mindig a kicsiket)max az tudod mondani hogy ivartalanitsa és akkor nem lesz gondja többet a kiscicákkal
2012. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Kisvárosokban/faluhelyen ez bevett gyakorlat a macska állomány kordában tartása végett. Főleg az idősebb korosztály körében.

Emlékszem még gyerekkoromban a nagyapám is agyonütötte az újszülött kismacskákat aztán elásta őket. Mindenki ezt csinálta...


Beszélj a szomszédoddal, hogy ezek az idők már elmúltak és inkább ivartalanítsa a macskáját. Meg a mostani alom sorsáról majd gondoskodsz.

2012. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

#3.

Az abortuszról mi a véleményed?

2012. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Beszélj a szomszéddal,hogy vállalod a kicsiket és keresel nekik gazdát.Ha ez így nem megy vele akkor jelezd felé,hogy törvénybe ütközik az amit csinál,ha ettől se retten el akkor jelezd a helyi jegyzőnél az állatkínzást!Hivatalból köteles kivizsgálni,Esetleg szólhatsz Radikális állatvédőknek..
2012. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

#8.

És ő fogja szoptatni az újszülött kiscicákat? Vagy majd vesz neki viszkaszt?


Te fogyasztasz húst?

2012. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

2. vagyok.

Nem tanácsot adtam, hanem leirtam azt ami sajnos általános. A megszületett kiscicákat azonnal elássák, vagy vizbe fojtják. Azt nem mondtam, hogy ezzel egyet is értek.

A kérdező azt irta, hogy "állitólag mindig megöli". Tehát nem ez lenne sajnos az első.

2012. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!