Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1,5 éves kandúr macskánk 1...

1,5 éves kandúr macskánk 1 hete nem jött haza. Eddig a maximum a 3 nap volt amíg elcsavargott. Mennyi idő amíg távol szoktak maradni? Előkerülhet még?

Figyelt kérdés
Aggódom miatta. Nincs ivartalanítva, de ha előkerül az első utunk az állatorvoshoz fog vezetni.
2012. aug. 17. 08:48
 1/6 anonim válasza:
Szia.Ha fiú gondolom egy nőstényhez ment,akkor hazajöhet.ha nem,akkor nem tudni
2012. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy máshol jobb kosztot kap. Vagy elcsapta egy autó vagy elment k*rvázni.
2012. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,városban,vagy faluban laksz-e. Egy városi macska nem tud sokáig létezni a gazdája nélkül,mert kevés a lehetősége táplálékot szerezni.De,ha egy macskának adott a helyzete,hogy szántóföld közelében letáborozzon,onnét csak a kemény fagyok hajtják haza,mert dúskál a pockokban.Nekem is volt egy macskám,aki átmenetileg kiköltözött a mezőre,másfél év után jött haza,szoktam is találkozni vele,természetesen nagyon barátságos volt és meg is ismert, de inkább maradt ott,ahová elképzelte magát.Aztán a második tél nagyon zord volt,lehet,hogy pockot is kevesebbet tudott fogni,mert egyszercsak megjelent.Egyáltalán nem volt beteg és sovány,inkább azt mondanám,hogy nagyon jó kondiban volt.
2012. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, falu szélén lakunk, gyakran eljár csavarogni és egerészni de éjszakára általában hazajött. Azért még reménykedem..
2012. aug. 17. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismertem olyan macskát, aki minden nyáron lelépett, üdülőfalu és inkább a nyaralókhoz ment. Volt olyan macskám is, régen, mikor még kicsi voltam és nem ismertem az ivartalanítást, hogy egy évre lelépett, majd hazajött.

tehát még simán hazajöhet, de az is benne van a pakliban, hogy baja esett. Kívánom a legjobbakat!

2012. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 hét után került elő a cicánk! Sovány de az a fontos, hogy megvan!:)
2012. szept. 24. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!