Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam új helyre a...

Hogy szoktassam új helyre a kinti cicámat, aki az új helyen sem lehet lakásban?

Figyelt kérdés
KÉt kutyám és egy cicám van. A kutyákat már szoktatom, de a cica nehezebb eset lesz. HOgy szoktassam oda, ha nem mehet be a lakásba? Van a kertben egy kis faház, arra gondoltam oda zárnám be az elején, és ki is heréltetném, hogy ne kóboroljon el.

#macska #kandúr #cica #kint tartott cica
2012. aug. 7. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
És télen is kint lesz a -ban?
2012. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tavaly is kint volt, van hova behúzódni. Idén a kutyákkal alszik vagy a kutyaházban, vagy a lépcsőházban, ahol fűtés is van, de majd eldönti, hol kényelmes. Engem inkább most az érdekelne, hogy 1-2 héten belül költözöm, addig hogy szoktassam. MIndenképp be kell zárjam valahová?
2012. aug. 7. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, amiért ezt írom, de inkább keress a cicádnak másik gazdát. Mindkettőtöknek jobb lesz.


Nekünk is van egy olyan cicánk, aki az udvaron és a padláson lakik, télen sem volt hajlandó bejönni a lakásba. Régebben még a nagy hidegekben be méltóztatott jönni, de most télen már nem jött be. De ez az ő döntése volt, a többi cicánk mind a lakásban él. (Most neki van egy kiscicája, azóta itt él a lakásban, talán végleg beszokik.)

2012. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam lakásba szoktatni, de nem vált be, szeret kint lenni. Nem akarnék megválni tőle, és a kuytákkal is nagyon jó barátságan vannak, nem akakrom szét szakítani őket. Télen ha be akarna jönni, van fűtött hely, ahol lehet, a nem akakr, akkor kint is le lesz, nem féletem, csak azt nem szeretném, hogy az elején elmenjen és ne találjon haza.
2012. aug. 7. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!