Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Van itt valaki aki tud...

SOS! Van itt valaki aki tud segíten?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy olyat keresek aki tudna segíteni nekem abban hogy a miskolci gyepin örökbe fogadjak egy cicát.Tudom hogy kijönnek ellenőrizni de anya ezt nem szereté.Úgy fogalmazott hogy nem szeretné ha a nyakára járnának.Ezért gondoltam hogy nem-e lehetne azt megcsinálni, hogy nem jönnek ki ellenőrizni, hanem küldök a cicáról videót és képeket????
2012. aug. 18. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez változó. Én menhelyről hoztam el a cicámat, és nem jöttek ki soha, 2 év alatt egyszer kértek képet.

De egy barátom is menhelyről hozott el, és minden hónapban ír nekik, hogy mi van a cicával.

Nem járnak a nyakatokra, hidd el, van jobb dolguk. De valószínűleg ellenőrizni fogják, hogy rendesen van-e tartva a macska, hogy ivartalanították-e.

Ez így működik, felelősséget vállalnak. Ha ez nem tetszik, akkor keresni kell egy kóbor macskát, vagy olyan helyről elhozni, ahol nem érdekli őket a macska további sorsa/élete.

2012. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És miskolcon nem ismersz te vagy valaki más olyan helyet ahol nem jönnek ki?
2012. aug. 18. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!