Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok segiten?

Dominika72 kérdése:

Tudnátok segiten?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és gyüjteni szeretnék pénzt kiskutyára.Volatam pár versenyen elsölettem a tortámmal és szerintetek tudnék tortákat megrendelésre árulni? Jó ötlet?
2012. máj. 6. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt,hogy 12 évesen első lettél egy torta készítő versenyen ehhez gratulálok.De ez édeskevés ahhoz,hogy megrendelésre készíts tortákat,Arról nem is beszélve,hogy nem is tehetnéd meg,hiszen 12 évesen nem dolgozhatsz.

Én édesszájú vagyok,mivel sütni nem tudok,így állandóan megrendelem a tortákat,sütiket,de 12 évestől nem rendelnék.Még messze van a gyakorlott "cukrászhoz"

2012. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél, inkább a szüleid kiséretében egy menhelyről hozz kiskutyát. Hidd el ő lesz a leghálásabb barátod!!
2012. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy törzskönyves kutya átlagban 100-150 körül van,hobbykutyák is 80 körül. Ennyi pénzt 12 évesen szinte lehetetlen összeszedni,mert diákmunkára se mehetsz. Szaporítós hírdetéseket meg ne is nézd ahol 10-20 körül hírdetnek kutyát,mert megveszed aztán több 10 ezreket hagyhatsz ott a betegségei miatt amire persze nem lett szűrve,így annyi pénzből már kikerülne egy törzskönyves is! Sajnos esetek 90%-ban ez igaz! Nálunk is,hülye voltam.

Tehát én is menhelyet javaslom,rettentő hálás kutyát kapsz aki vég nélkül szeret téged:) Vannak kölykök is felnőttek is,idősek is hosszú-rövid szőr bármit amit el tudsz képzelni:)

2012. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekem már van kutyám de szeretnék egy úgymond szobakutyát :)

A kutyámat 5e vettük és oltva féregtelenítve és már 4 éves és semmi baja sincs.Menhelyen gondolkoztam de nincsan olyan méretü ami nekem kellene. De köszi a válaszokat

2012. máj. 6. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nagyon nem éri meg neked otthon megrendelésre tortát sütni.

Ülj le és számold ki hogy te mennyiből tudsz kihozni egy csoki tortát (számolj bele mindent, a rezsit is).

Majd nézd meg hogy mennyibe kerül a cukrászdába, vagy akár egy nagyobb boltban egy csoki torta.Kb pont annyiba mint amiből te kihozod a tortádat, a haszon nulla.

Senki nem fog tőled venni.Sajnos. :(


Itthon vagyok még a kisfiammal, sokat sütök, szeretek is jól is csinálom.Gondolkoztam hogy sütök rendelésre, de rájöttem hogy nem éri meg.

2012. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!