Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő vagyok és állást...

Pályakezdő vagyok és állást keresek, de sehol nem találok olyat ami főállás lenne, tudnátok segíten? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én komáromban lakom, és sokat keresek állást de semmit nem találok, ahova jó lenneék.

Milyen oldalakat tudtok ajánlani, külföldön németországban lévő munka lehetőség is érdekel, ahol kevésbbé kell a nyel, hely és étel biztosított.


2012. júl. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi a végzettséged?
2012. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs végzetségem érettségim van, emelt szintű biológiából , földrajzból, fizikából, földrajzból, matematikából, irodalom és nyelvtanból, németből, középszinten is van biológiából, és belügyi rendészetiből..


Van jogosítványom és autóm is, tudok vakon írni..


Ennyi, és semmi nincs a számomra :(

2012. júl. 9. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez szinte nulla. Miért nem szereztél szakmát? anélkül kevés esélyed van.
2012. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi, tudod milyen nehéz szakmát szerezni?

Voltam felvételin rendőrnek, 5 pont kellet volna hogy felvegyenek és idén tették feljebb a felvételi ponthatárokat, 50 emberből 1-et vettek fel :( :(


Az iskolába nem mondták hogy a érettségivel kitörölhetem :(

2012. júl. 9. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:

millió embernek sikerült szakműt szerezni, többet is.

elég furcsa helyen élsz te. Amióta az eszemet tudom, csak azt hallom, hogy pontosan kitörölhetem egy érettségivel.


marha sok ember van akinek van szakmája, és marha sok akinek érettségije. Szerinted mekkora érték egy olyan ember akiben semmi különleges, semmi különleges tudás?

2012. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyári betanított munkára van képesítésed, ennyit ér az érettségi...ha tovább akarsz tanulni, akkor meg tanulj a következő felvételire...bár speciel támogatom, hogy ne hülyéket vegyenek fel rendőrnek, ergo emeljék a ponthatárokat
2012. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

orvosi előkészítőre fogok járni, ha minden igaz aminek a képzései hétvégén vannak, de hétköznapra kellene valami munka, mivel mindenki pénzből él... Nem tehetek róla, hogy nincs szakmám az a szakközép iskola nem addot szakmát, csak érettségit meg egy alap érettségit ahova tovább akarsz menni,de oda nem vettek fel mert ponthatárokat emeltek...


Hát tanácstalan vagyok sajnos :(

2012. júl. 10. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!