Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan neveljem meg 6 hónapos...

Hogyan neveljem meg 6 hónapos fiú cicámat?

Figyelt kérdés
Az egész lakást tönkretette már, lekaparta a tapétát, pedig van kaparója, rengeteg poharat összetört, felugrál mindenhová, pedig tiltjuk neki. Harap, mar, borzalmas. Mit csinálunk rosszul?
2012. aug. 18. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerezz mellé még egy macskát. Akkor nem a lakást, hanem a másik macskát fogja nyúzni. Tapasztalat.
2012. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem csináltok rosszul.Sőt ilyen egy hat hónapos kandúr.Tombolnak a hormonok,próbálgatja magát edz most kezd megcombosodni és ehhez rengeteg mozgás kell.Másik macska kell mellé,de akkor a poharakat rejtsétek el meg minden vázát mert játék határok nélkül kezdődik.Addig meg játszatok vele pl. madzagot húzogattok valamivel a végén amit megtámadhat szétmarcangolhat.
2012. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit csináltok rosszul?

Rosszul neveltétek

2012. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A cicákat nem lehet megnevelni. Ők nem olyanok, mint a kutyák. A macskák igenis öntörvényűek.

Egyébként minél előbb ivartalanítsd, és le fog nyugodni valamivel.

2012. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hadjuk már a ' macskát nem lehet nevelni témát'...

egy macskát ugyan úgy lehet nevelni mint egy kutyát, nem igaz ilyen nehéz ezt elfogadni...

2012. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

arról ne is beszéljünk hogy ezeket nyilván olyanok mondják akik egyszer nem próbáltak meg megnevelni egy macskát...

nekem már vagy 10 macskám volt eddig és mindegyiket úgy meg neveltem hogy semmi rosszat nem csináltak soha... szóval tapasztalt macska tartó vagyok , nekem el lehet hinni....

2012. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Játszatok vele sokat.

Ivartalanítsátok már most!

Szeretettel lehet és kell is nevelni. Erre jó eszköz a vizes spriccelő. Bántani nem szabad mert eldurvul.

És ideiglenesen meg kell szüntetni azokat a területeket, amik konfliktust okoznak.

Egy ablakot rácsozz be, és minden nap hagyd hogy kiüljön oda.

Sok sikert.

2013. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!