Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tegyük túl magunkat a...

Hogy tegyük túl magunkat a cicánk elvesztésén?

Figyelt kérdés
Tegnap, míg nem voltunk itthon, a lakótársunk nyitva felejtette az ablakot, és a cica kiesett, és meghalt. Borzalmasan fáj az elvesztése, barátomat annyira megviselte, hogy 1 napja csak alszik, és nem is evett. Olyan volt nekünk, mintha a gyerekünk lenne. Van egy másik cicánk is, újat nem szeretnénk. Normális, hogy ennyire fáj?
2012. aug. 22. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

persze h normális..az ember nem csak emberhez tud kötődni...

nagyon sajnálom a cicát..és h most szomorúak vagytok..

a lakótársra meg haragszom.

a másik cicára meg vigyázzatok nagyon.

2012. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, pláne ilyen értelmetlen és szörnyű halál után. Őszinte részvétem! Majd idővel enyhül a fájdalom.

Egyébként milyen magasan laktok? Barátnőméknél 5 emelet zuhanást simán megúszott a cica kisebb zúzódásokkal.

2012. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon haragszunk rá, én azóta hozzá sem szóltam, kivéve amikor kiabáltam vele (tudta h melyik ablakot, hogy lehet kinyitni, milliószor el lett mondva neki). a földszinti szomszéd mesélte, hogy ott ült az ő ablakpárkányán, és próbált feljebb mászni, mi a harmadikon lakunk, tehát nem túl magason. mondták, hogy sokkos állapotban volt, nagyon zihált, de semmi ételt, vagy vizet sem fogadott el. majd lefeküdt a ház mellé, és elpusztult. nem értem, hogy nem élte túl. ezt is sírva írom le, annyira rossz, hogy fel sem tudjuk fogni. nagyon különleges cica volt, és még csak 2 éves múlt. azt hittük, hogy még több, mint 10 évet velünk lesz, mi nagyon vigyáztunk rá.
2012. aug. 22. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem több cicám is elveszett, egyiket kapu előtt ütötte el egy autó (csak a tetemet találtam meg pont a házunk mellett) a másik meg egyszer csak sosem jött haza, és a legutolsó az még csak 1 hónapos volt és valószínű hogy kicsalták az udvarról. Nagyon nagyon fájt az elvesztésük normális. De most van egy 3 hónapos cicám akit alig merek kiengedni az udvarra, nehogy elvesszen, baja essen vagy bántsák. Nekem most ezzel kell valamit kezdenem, hogy ezt tudjam küzdeni. Én már annyiszor csalódtam cica miatt, hogy már tényleg belehalnék ha az én pici cicámnak baja lesz. Csak félek, hogy így meg megbolondul itt bent. (Azért ki van engedve időnként napi fél óra max - és akkor is fölötte állok)

Szóval teljesen normális. Nekem csak az idő "gyógyította be" a sebet. Meg az hogy az anya cica az (korábban említett 3 elveszett cica anyja) mindig velünk volt. Sajnos már ő is elpusztult azóta, mert öreg volt 12 éves körül... Szóval én már 4 cicát vesztettem el. De az idő csillapítja a fájdalmat, és ha van kihez bújni... barát, a másik cicával törődjetek sokat, addig is lefoglaljátok a gondolataitokat. Higgy nekem én tudom milyen... :S És Sajnálom nagyon a cicátokat. Legyetek jók, és ne szomorkodjatok túl sokat.

2012. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20-ig volt egy hihetetlen aranyos és szép cicám. Egyszer találtam őt a suliból hazajövet, megláttam, és belé szerettem. A cica követett, én pedig nem bírtam otthagyni. 20-án elütötték. A szívem szakad meg érte. :(

2 napig volt egy fekete cicánk, akit 21-én kaptam ismerőstől. Visszakérte. Összetört a szívem.. Teljesen.

2012. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális... én cicám egy hónapja pusztult el amikor épp táborban voltam (2 kutya széttépte) nagyon rosszul éreztem magam egész nap és csak ő járt az eszembe hogy még mennyit élhetett volna mert még kiscica volt :(
2012. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!