Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek az igaz szerelemben,...

Hisztek az igaz szerelemben, vagy a másik feletekben? Hogyan lehet túltenni magunkat az "elvesztésén" vagy inkább a meg nem kapásán?

Figyelt kérdés

Még ha nem is hisztek benne, legalább csak gondoljatok bele a helyzetbe.

Adott egy személy, akiről érezzük, hogy ő a másik felünk (most hagyjuk azt, hogy ezt mégis hogy lehet érezni... Csak tételezzük fel, hogy ez valóban így van!), de mégse kaphatjuk meg bizonyos okok miatt (ilyen oknak bármit gondolhattok most). Évekig ott motoszkál a fejünkben, és szinte már beleőrülünk abba, hogy nem kaphatjuk meg, nem érinthetjük meg, semmit sem tehetünk vele, még csak egy szóváltás sem történhet, mégis mindig szembesülnünkk kell azzal, hogy ő a saját életét éli, nélkülünk, talán boldogan.

Az ilyenen hogy lehet túltennie magát az embernek?

Normális válaszokat, ha kérhetném!

(És itt most nem konkrét esetről van szó!)


2010. nov. 29. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kerülöd azt az embert és lefoglalod magad mással, másokkal. Így lehet túltenni magad.
2010. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy az élet megy tovább, ha meg ez a gondolat az ember rögeszméjévé válik, akkor csak hatalmas erőfeszítésekkel és barátok keresésével, találásával.
2010. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

a szerelemben hiszek, az egyeteln igaziban viszont nem.

ezáltal nem hiszem hogy csak egyetlen ilyen ember van, túltenni magad úgy kell rajta hogy keresed a másikat... persze ez nem segít rögtön, de majd egyszer jön egy másik, aki iránt ismét szerelemre lobbansz, és hirtelen nevetségessé zsugorodik a másik.

addig pedig tartson életben ahit hogy egyzser te is boldog leszel.

2010. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát én elég naiv vagyok, mert mindig is hittem "Mr.Igazi"-ban, talán ezért nem volt még barátom...olyan hülye vagyok, hogy még kergetem ezeket a leányálmokat és már 2 éve várok Őrá, pedig nem is beszéltem még vele soha, nem is érinthettem Őt meg soha.:(

16/L

2010. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A "nagy Ő"-ben én sem hiszek! Csak abban, hogy létezik a másik felünk. Akár egy, akár több, de biztosan létezik. Így kézeljétek el a helyzetet. És nem lehet őt kizárni (sajnos) az életünkből, mert mindig "szem előtt van"... :S
2010. nov. 29. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg több/sok ilyen másik fél szerű létezhet, na most vannak olyanok, akiket eléd hajt az élet. Ezek közül valakivel vagy lesz belőle valami, vagy sem. Ha túlzottan romantikus akarnék lenni, azt mondhatnám, hogy akkor nem lehet akadály, de ilyen nincs. Nagyon bonyolult dolgok ezek! Ott lesznek majd mások is, csak nyitott szemmel kell tudni járni egy ilyen után, és a helyzet, a véletlen, a körülmények miegymás majd mellettetek dolgoznak és őt fogod "igazinak" hinni, gondolni!
2010. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne hogy több ilyen ember is létezik akkor keresgélni kell hisz egyszer találkozol egy másikkal.
2010. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hiszek benne. Meg is találtam. De nincs velem, nem lehet velem. És nem tudom, hogy hogyan tovább... :(
2010. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem 1 évembe telt mig kihevertem.Szörnyű volt. De túléltem. Hogy mivel? Abban hiszek,hogy később még együtt lehetünk. Hiszen hosszu még az élet,nem?Bármi megtörténhet!! Ha tényleg akkora volt a vonzalom,tuti hogy keresztezni fogja egymást az utunk,mert nem véletlenül találkoztunk! Csak most a bizonyos élethelyzet miatt nem volt alkalmas az idő, hogy összejöjjünk. Ezt fentről irányitják és el kell fogadni.De soha nem tudhatod a jovő mit tartogat neked!!
2010. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

00:28

Az előtted "szóló" vagyok.

Én is abban bízom, amiben Te.

2010. nov. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!