Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni egy 9 hetes...

Mit adjak enni egy 9 hetes cicusnak?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset eszik, pedig tápot is váltottunk. Odamegy szagolgatja, de a végén nem eszi meg. Az orvosnál adtak egy vitaminos tubust, azt seperc alatt lenyalja az ujjamról, de a száraz kaját otthagyja. reggel adtam neki kis joghurtot, azt hamar eltüntette. Szegény már eléggé enervált, aggódom mi lesz így vele, mit adjak neki enni?
2008. máj. 12. 05:13
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerű,ne adj neki száraz tápot ha nem szereti.Próbáld meg valami mással..párizsi ilyenek.Én is ismerek olyan macskát,hogy ha száraz vagy dobozos táppal közelítek,akkor kiröhög,de ha valami konyhamaradékot adok,azt meg kétpofára zabálja.
2008. máj. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Száraztáp helyett adj neki junior tasakos, szószos tápot vagy konzervet, azt valószínűleg szeretni fogja.
2008. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltuk, de azt sem eszi :S Adtunk neki májat meg főtt sonkát (fűszer nélkül) azt megette, de hogy tudnál rászoktatni a tápokra?
2008. máj. 14. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg, hogy a száraz tápot áztatod be vízbe, aztán ha úgy megeszi, egyre kevesebb vizet adjál hozzá. Vagy keverheted a házikosztot konzervvel, az lenne talán a legjobb megoldás. Sajnos az én macskám fordítva működik, sem a nyers, sem a főtt csirkehúshoz, májhoz hozzá sem nyúl, tápból viszont bármilyet megenne, csak sajnos olyan betegsége van, ami miatt csak speciális (nagyon drága!) tápot ehet. Ennél az is jobb lenne, ha megenné a házikosztot.
2008. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vegyél neki macskatejet és junior tasakos kaját
2008. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!