Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jelentsük fel, vagy nem éri meg?

Jelentsük fel, vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés

Csak erős idegzetűeknek!


A kiscicám eltűnt, rá két napra egy doboz volt az ajtó előtt, a cica kibelezve, levágott fejjel, a lányom szerencsére nem volt otthon, ő csak annyit tud, hogy eltűnt a cica. Milyen idióta vadállat képes ilyet tenni?


2012. aug. 23. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát valaki nagyon haragudhat rád, hogy ilyet tegyen.
2012. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
tudtommal nincs haragosom.
2012. aug. 23. 21:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Én biztos félnék. :/ Szerintem feljelentheted, de sajnos tuti, hogy nem lesz belőle semmi.
2012. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ne jelentsd fel,az ilyenek orulnek ha keresik oket de nem tudjak,hogy ki az.A rendorseg meg milyen bizonyitekkal buntesse meg a tettest.
2012. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Platypus ***** válasza:

Mindenképpen tegyél feljelentést. Aki ilyet tesz, az veszélyes ember. Az állatkínzók igen nagy arányban bántanak később embereket is. Az, hogy visszavitte, arra utal hogy kifejezetten a családodra van kiakadva valamiért. Ha úgy mész a rendőrségre, hogy súlyosan megfenyegettek, jobb esélyed van, hogy komolyan vegyenek.

RIP szerencsétlen cica.

2012. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is jelentsd fel! Nem úszhatja meg ennyivel..

és szerintem valamelyik szomszéd lehetett, mivel tudta az illető, hogy a ti cicátok. Úgy sajnálom. :(

2012. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fel kell jelenteni.

A rendőrség valószínű nem azzal a céllal fogja keresni, hogy a macska gyilkost keresse hanem hogy megtalálják, mert az ilyen ember, emberekre is veszélyes, rátok meg főleg, ha ezzel üzenget.

2012. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!