Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jelentsük ki hogy minden a...

Jelentsük ki hogy minden a fejben dől el, és bármennyire rossz a helyzet, ha jól fogjuk fel akkor jól érezzük magunk, akkor miért van az h mégsem így teszünk?

Figyelt kérdés

persze nem azt mondom hogy a 20an hátbavagdosnak és úgy fogjuk fel hogy ez kell nekem mert később sokat fogok belőle tanulni..


de ha csak arra gondolok ,hogy szarul megy a matek míg az összes osztálytársnak jól, akkor te inkább elkezdesz siránkoztni(és mégszarabbul fog menni) ,minthogy tennél azért hogy jobban menjen..


ha nem is a matekkal vagyok így ,de sokszor így cselekszem, aztán rájövök hogy hülyeség, és ha már élek akkor ne csesszem el


vagy ha a többi megtalálja a szót az osztálytársakkal te meg nem, akkor is ugyanúgy siránkozol hogy nekik milyen jó neked pedig milyen szar, holott nem lesz jobb, sőt szarabb lesz ha ezeken filózol


aztán mikor már 80x végiggondoltam ezt az egészet ,ennek ellenére sokszor vagyok határozatlan,másokat sértő a saját gondjaim miatt..mert annyira belémrögzültek a negatív rögeszméim ,hogy borzasztó nehéz megválnom tőlük


ami már évek óta rámrakódott pusztán a saját negatív világképem miatt, ez visz tovább bele az önbizalomhiányba..ki szeretnék lábalni ebből...húú de nem könnyű, főleg mikor ilyen szar közgázt meg pénzügyet kell tanulnom ,amik "fájdalmasan nem érdekelnek"..:\ ált akkor szoktam filózni ilyen ökörségeken


18f


2011. dec. 11. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki panaszkodik, azért teszi, mert kell valaki aki meghallgatja, és.törôdik vele. Lehet, hogy minden belül dôl el, de ez nem azt jelenti, hogy te döntöd el, hanem hogy a személyiséged milyennek fogadja be az adott dolgot.
2011. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem minden fejben dől el!

Ez egy hatalmas önbecsapás, hogy, ha fejben eldöntesz valamit, akkor az sikerülni is fog.

Nem igaz!

Van, amikor sikerül, van, amikor nem.

Rengeteg dolog közbeszólhat.

Meg kell tenni mindent, ami tőlünk telik, de akkor sem biztos, hogy összejön, amit szeretnél.

Ez valahol rossz, mert rájössz, hogy nem vagy mindenható, de jó is, mert arra is rájössz, hogy nem mindenért te vagy a felelős.

Úgyhogy, amit állítasz, az nem így van.

2011. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hű ezt jól leírtad :D

amúgy én is ugyanígy vagyok, én a héten gondolkodtam el, hogy szerintem az emberek egy része ilyen önpusztítóan viselkedik, ha nincs problémája kreál magának... nekem sikeresen ez már kb 5éve tart : )

nekem is úgy van hogy jó akkor mostmár nem rontom el blabla erre megint eszembe jut a dolog és lámlám...megint megcsináltam :)

szerintem környezetváltásra lenne szükségem/ünk/ed :D hogy az agy kikapcsoljon...

2011. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem mindenki halmoz kudarcot kudarcra, tehát te most saját magadból indultál ki.

Ezenkívül azt a benyomást kelted ezzel a kérdéseddel, hogy te még jogosan is pocskondiázod a ' minden fejben dől el ' elvet, és ez csak azt mutatja, hogy NEKED nem vállt be.


Kedves kérdező, nem fogok vitázni veled. A hozzáállás igenis jelentős mértékben meghatározza az ember életét, akkoris ha hiszel benne és akkoris ha nem. Élő bizonyíték erre vagy pont te magad, aki rossz hozzáállással rendelkezel, ezért az életed se jobb.

Érdemes volna körülnézni és ráeszmélni arra, hogy igenis lehet sikeresen élni és van aki képes is rá. Más szavakkal: ha kiakarsz jutni saját gödrödből akkor kezd azzal, hogy fölfele nézel, látod a csillagokat és akkor talán van esélyed kimászni. Ha viszont folyamatosan saját gödröd alját és oldalait bámulod, akkor még jó sokáig ott fogsz maradni.

2011. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tom,én valahogy akárhogy próbálok azért tenni,hogy jó jegyeket szerezzek,és 100% biztos vagyok benne,hogy hibátlan lesz,vagy legalábbis alig lesznek benne rosszak,mégis mindig 2es-3asokat kapok....
2011. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!