Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy néhányan...

Miért van az, hogy néhányan utálják a macskákat?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon szeretem őket, de van néhány ismerősöm aki úgy gondolja, hogy minden úgy van mint ezekben a nagyon tipikus leírásokban azoktól, akiknek még nem volt macskájuk. Szerintem egyáltalán nem beképzeltek, meg hízelgőek és kétszínűek, egyszerűen csak van egyéniségük, nem szeretik ha sokat basztatják őket és hálásak, ha adnak nekik finom kaját. Meg szerintem az is baromság h a macskák a helyhez kötődnek. Persze szeretik, ha a szokásos helyen vannak, de azért ha jól nevelik és szeretetben élnek, akkor inkábba a gazdájukhoz kötődnek.

2012. aug. 24. 11:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
74%
Én személy szerint nem szeretem a macskákat. A szomszédnak vannak és az én kertemben mindent tönkre tesznek.
2012. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azért van, mert az emberek különbözőek. Nincs olyan dolog a világon, amit mindenki egyformán kedvelne.
2012. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy néhányan utálják a kutyákat?

Miért van az, hogy néhányan utálják az oroszokat?

Miért van az, hogy néhányan utálják az embereket?

Miért van az, hogy néhányan utálják a kecskéket?

Miért van az, hogy néhányan utálják a halakat?


Érted, ugye?:D

2012. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor neked van okod rá, viszont néhányan csak úgy rosszakat mondanak róluk, azzal a felkiáltással, hogy a kutyák jobbak, pedig semmi negatív dolgot nem csináltak a macskák nekik. Én szeretem a kutyákat is, sőt igazából minden állatot, csak az nagyon fel tud idegesíteni, hogy néha minden ok nélkül ócsárolják a cicákat.
2012. aug. 24. 12:02
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A kutyasz*rral ellentétben a macskáét nehezebb észrevenni a fűben, mivel megpróbálja elásni, de hát tudjuk, hogy ez miből áll. Fűnyíráskor elég kellemetlen meglepetések szoktak érni.
2012. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja a válasz az elsőnek ment :D
2012. aug. 24. 12:02
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert néhány embernek még sose volt macskája és csak az alapján utálja amit lát a TV-be..., ha meg lenne egy macskája és igyekezne megszeretni akkor ő is imádni fogja. Viszont ha mindig úgy tekint a macskára mint egy kártevőre sose fogja bennük meglátni a jót.
2012. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Énis szeretem a macskákat, és egy kicsit zavar, hogy a körülöttem lévő emberek (komolyan mindenki!) nem kedvelik őket...ezért nem is lehet itthon macskám :// azt eddig is tudtam, hogy vannak akik nem rajonganak értük, de ha belegondolok, a család és barátok között én vagyok az egyetlen aki bolondul értük...szóval sokan nem kedvelik őket..ez ellen nem lehet tenni, ízlések és pofonok...például én se fogom senki kedvéért megkedvelni a lovakat...ennyi az egész :)
2012. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nekem van egy macsekom és egy kutyám, mindkettőt imádom, de a macska tényleg öntörvényű, makacs, hűtlen állat, simán átmegy a szomszéd nénihez hízelegni kajáért. Míg a kutya boldog a kajamaradékkal is, a macska csak a whiskast/kitekatot eszi, ha néha, hónap végén a Penny Market-es konzervet adom neki, hisztizik, nyávog... és átmegy elverni a szomszéd két palotapincsi kutyáját (vele egy súlycsoportuak), eleszi előlük a kajájukat... Aztán persze magyarázkodhatom, hogy adok én enni a macseknak, nem azért megy át, mert nálunk éhezik. És a kerítés sem akadály neki, mint a kutyának, aki még a nyitott kertkapun sem sétál ki az utcára, amíg ki nem engedem.

Jó időben színét sem látom, a kertben vadászik, de ha éhes, akkor üvölt, "adj ennem!", úgy hízeleg, hogy majd elesek, de ha esetleg nekem lenne kedvem őt megsimogatni, még rámfúj, hogy mit képzelek én, hogy a bundáját fogdosom.

2012. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a macskákat, másoknál mindig megsimogatom őket, még az utcán is, ha odajönnek, én viszont soha nem tartanék. Nem összeegyeztethető a rágcsálókkal és a kutyával, amiket sokkal jobban szeretek.
2012. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!