Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megszelídül valamikor a...

Megszelídül valamikor a cicám? Ha igen akkor mikor?

Figyelt kérdés
ma hoztak nekem cicát de az a baj hogy rettenetesen vad,meg sem lehet fogni,csak nyávog és a szekrény alatt van kb 2 órája,kajával is próbáltam kicsalni de nem jön,mit csináljak?
2012. aug. 24. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
a nap múlva nem tudod majd kiszedni az öledből:) hagyd békén, megszokja a helyet, és téged is, a hangokat, a mozgást, majd kijön, ha kell neki valami:)
2012. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* 2 nap
2012. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nincs neki semmi baja:)) rengeteg macskánk volt már és van pár tapasztalatom.. lehet ő csak egy félősebb cica mint a többi, biztos érzi hogy idegen helyen van és hogy elválasztották az anyukájától. Próbálj vele barátkozni addigis. Pl.. tegyél le a szekrény elé valami kaját és menj el onnan és biztos vagyok benne hogy megeszi. Vagy játszál vele, mondjuk huzogálj egy maddzagot az orra elött, nembaj ha a szekrény alatt van csak figyeljen fel rá hogy játékról van szó:D aztán lehet egyszercsak kidugja a pancsát a szekrény alól..:DD
2012. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
*mancsát
2012. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén szerintem.Hagyj ott neki kaját és egy hét alatt majd felfedezi a lakást megszokja az új környezetet.Had fedezze fel saját maga hova került.A kíváncsisága úgyis előhozza majd.
2012. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém egy hétig az ágy alatt lakott, mikor hazahoztuk. Türelem kell hozzá.
2012. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!