Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most úgy veszi ő az anyukája?

Most úgy veszi ő az anyukája?

Figyelt kérdés

Van egy nőstény meg egy kandúr cicánk,és igen,szaporodtak.

De csak 1 született,és mivel imádnivaló koromfekete,ami Bombayre emlékeztet(nagyon szeretem a Bombayeket:$) és most 2 hónapos.

Nem akarom bonyolítani lényeg hogy az anyukáját el kellett vinni mamámhoz,és tegnap láttam hogy a kicsi odabújt a kandúrhoz,és enni akart,mire kapott egy hatalmas fülest.:D

Egyébként nem lett belőle nagy harag csak érdekel.


Meg a kutyához is szokott így bújni,csak mondjuk az szuka,így abab találtam némi értelmet.


2012. aug. 27. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Elpateroltátok az anya macskát, mert született egy új és nincs helye?

Mondhatom, szép kis gazda vagy.

2012. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az anya macskát lehet ivartalanítani 10E Ft-ért. Miért kell ezért elszakítani a kölykétől? Nekünk is születtek kicsik, 2. De direkt nem visszük még el a kicsiket sem, és még nem is adjuk pedig vagy 4 hónaposak, mert még mindig az anyjukkal szambáznak össze vissza.

De csak hogy válaszoljak is. Meg lehet igen. De azért figyeljetek oda, nehogy nagyobbat kapjon a kandúrtól.

2012. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pici cicáink is mentek szopni a 2 másik macskánkhoz, de már megtanulták, hogy csak az anyukájuktól lehet szopizni. 10-12 hetes koruk előtt én nem választanám el a kölyköket!

Tényleg azért vittétek el az anyát, mert van egy új? Ő is meg fog nőni... Amúgy a nőstények ivt. nélkül kevesebb ideig élnek és nem kell közvetlen közelbe kandúr, szerez ő magának a szomszédból is..

2012. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek kell elvenni az anyját?..... ilyen emberek ne tartsanak állatot...
2012. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy 2 éves kandúrunk és most van egy 4hónap körüli kis kandúrunk is. Úgy került ide a pici, hogy az anyja itt a környéken kóborol és ide hozta hozzánk, amikor pici volt napközben gyakran jött megszoptatta aztán elment, a pici meg itt maradt, a kandúr nem bántotta, biztos, hogy nem a mi kandúrunk kölyke, az anyja egyre ritkábban jött, észre vettem, hogy elkezdett fogyni és állandóan nyávogott. Szilárd ételt hiába adtam neki nem akarta megenni, aztán kaptak húst, a kandúrom elég beles nem szeret osztozkodni, de mégis adott a picinek belőle, ha kapnak enni sokszor csak ül a kaja mellett, amíg a picike be nem fejezi, ő meg megeszi a maradékot. Az anyja 1,5-2 hónapja biztos, hogy már nem szoptatja, a pici meg odamegy a kandúrhoz elkezdi túrni a hasát, a bolond meg eldől, a picike meg nagyon cuppog és dagasztja a kandúr hasát, ő meg dorombol neki. Az anyja már csak nagyon ritkán jelenik meg és akkor is morog állandóan a picire, pedig már a közelébe sem megy, ha meg nyávog egyet, akkor el is püföli. Tegnap megjelent, a picike csak ült egy helyben, az anyja meg kb 2 méterre ment el mellette, de végig morgott rá, erre a kandúr megsuhintotta az anyát. Úgy koslat a kandúr után, de őt láthatólag nem zavarja, sőt sokszor látszik rajta, hogy örömét leli benne, összesen a 2év alatt nem játszott ennyit, mint ez alatt a 2 hónap alatt. Érdekes helyzet.
2012. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!