Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen a barátom anyukája,...

Mért ilyen a barátom anyukája, mér nem veszi észre hogy fia már nem kisfiú?

Figyelt kérdés
1éve leszünk együtt, eleinte meg tartottam olyan zavarónak, de idővel... anyukája ugy bánik vele mint egy kisgyerekkel. eljön hozzánk a barátom anyja rögton hívja telefonon, valami hulye kifogással. multkor számoltam egy nap 7x hívta fel h ettél már? mikor josz haza? mit csináltok? mit főzzek ha hazajösz? ez egy idő után idegesítő tud lenni. és meg mikor felhívja h nemakarsz még hazajönni? baratom rögtön indul haza. montam neki h ez nekem zavaró h olyan mint egy kisgyerek. erre csak azt a válasz kapatm ilyen a anyum szeret mindenről tudni es nálunk ilyen szokás van. A másik dolog a ha ott vagyunk és véletlen nemvagyunk éhesek nekem nem de baratomnak muszaj enni, és tudom h neméhes de nemmer ,,nem-et,, mondani. mindenről be kell neki számolni hova megyunk mit csinálunk. engem ez zavar! mit tegyek? en 21 baratom meg 22éves.
2010. aug. 5. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok anyuci rontja el a fiat es majd a felesege issza meg a levet.Volt mar reszem anyuci pici fiabol, de soha tobbe!Kepzeld mindennap hozta az ebedet, amikor tudta jol, h fozok es nem is rosszul, de ugy csinalt mintha ehezne a kisfia!Aranyos no volt, de ezzel kiboritott!!Es h fogyott a fia amiota nem vele lakik.A kisfia 38 eves volt...
2010. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
némelyik anyát nehéz lepattintani, de ha így marad a helyzet, sok bosszúságot fog még neked okozni az aggodalmaskodásával. A férjével nincs jóban, hogy így rátok telepszik?
2010. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pl. megvoltunk beszélve h este 7re elmegyunk vacsorázni jo étterembe névnapomra.előte mondtunk is neki, erre fél 7kor beállított a szobába gyertek enni rántott sajtot csináltam, itt a jo vacsora majd máskor elmentek vacsorázni... erre baratom persze nem mert nemet mondani fél7kor megvacsorázott es 7re elvitt engem étterembe. naon kellemes volt amikor láttam rajta h már undorral eszi az éttermi ennivalót mivel fél orája anyuka vacsorájából jollakott...
2010. aug. 5. 11:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit ne tegyél. Várd meg (ha van időd) és komolyan gondolod a kapcsolatot, amíg őt kezdi el zavarni.

Ha másképp teszel, bármit, szólsz, vagy magadat helyeznéd előtérbe, magadnak ártasz.

2010. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de jóba van a férjével, jól élnek, sőt van neki fiatalabb fia is...vele is ilyen
2010. aug. 5. 11:21
 6/12 A kérdező kommentje:
baratomat is zavarja csak nem mer semmit tenni ellene. en meg nemakarok szólni naon mer csak barátom szenvedne miatta
2010. aug. 5. 11:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a barátodat is zavarja, csak nem mer nemet mondani, akkor szerintem ez örökre így marad. Az anyja nem fog változni, ilyenek a fiús anyák, a barátod meg elfogadja a helyzetet.

Én is fiú vagyok, 10 éve élek önálló életet és mindig is mertem nemet mondani, ennek ellenére anyu még bepróbálkozik néha. Rosszul esik neki, amikor elutasítom, látszik rajta, de legalább nem veszekszünk.

2010. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Keress magadnak normális férfit,bocs de ha gondotok lezs anyucihoz megy majd aztán fejed fölött döntenek.Anyuci papucsát akarod vagy férfit gondolkozz el.22 évesen 12 éves szintjén van hála anyucinak életképtelen lesz nélküle.
2010. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A barátodat nem zavarja.

Mert akkor tenne ellene.

Ő ebben a gondoskodó légkörben nőtt fel.Most van bajban,mert kétfelé kellene megfelelnie.

Ahogy elnézem,ugyanolyan hatalmaskodó párt választott,mint az anyja.

Nos vagy együtt maradtok és életed végéig harcolsz anyóssal,vagy keresel másik párt.

2010. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A helyedben megmondanám a barátodnak, hogy ha Te így nem vagy boldog és nem akarsz ilyen kapcsolatban élni (részletezd neki a dolgot, hozz fel neki eseteket mint nekünk). Ha szeret, akkor beszél az anyjával és változni fog, ha nem, akkor Te is jobban jársz, ha elválnak útjaitok. De semmiképp ne mondd neki azt, hogy válasszon köztetek, csak utalj rá, hogy ez Neked nem jó és ha nem fog változni a helyzet, akkor elhagyod.

(Szurkolok Nektek, de ha lehetek őszinte, készülj fel, hogy nem fog változni, de hidd el, ne akarj ilyen férfit, mert szörnyű életed lesz..)

2010. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!