Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megvakult a cicám? Mitől?

Megvakult a cicám? Mitől?

Figyelt kérdés

Semmi baja nem volt tegnap még, ma meg már nem lát, teljesen ki van tágulva a pupillája és szürkés mintha ködös lenne. Mitől lehet? Nem lázas, eszik rendesen, semmi baja csak a szeme...

(Holnap visszük dokihoz, legalább is remélem, de nem rajtam múlik.)


2009. júl. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

:S

Nagyon sajnállak és rem,h nem vakult meg!

Sajnos nekem a kutyám volt így és az orvos se jött rá,h mitől lett ez,mitől alakult ki....

Tudom,h nem segítettem azzal,h írtam neked,de át tudom érezni azt amit most érzel!

2009. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szürkés és ködös a szeme, akkor lehet, hogy hályog, ha szerencséje van a cicónak, akkor műthető.

Sajnálom szegénykét, remélem a doki meg tudja menteni a látását

2009. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz azonnal. Sokat számít, hogy minél előbb lássa a doki, mert később már nem fog tudni segíteni, bárhogy is szerete. És múljon rajtad a dolog, ha már a saját macskádnak nevezed őt!!! Ha a tiéd és nem áll módodban dokihoz vinni, akkor sajnos a minimum szükségletét nem tudod fedezni, ezért érdemes volna neki másik gazdit keresni. Ne haragudj, de ez a macska érdeke, ha valóban így áll a dolog.
2009. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!