Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica tud ragaszkodni?

A cica tud ragaszkodni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tud.
2012. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha kis kora óta nálatok van, akkor tud.
2012. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Az hogy a cica jobban ragaszkodik a helyhez mint az emberhez, szerintem csak az olyan cicákra igaz, amiket falun az udvaron tartanak, etetik, néha megsimogatják és kész. Ha erre gondolsz:)
2012. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor is tud, ha nagy kora óta van nálatok. Míg a szüleimnél laktam, a cicusunk minden reggel felugrott az ablakomba, és várta, hogy bevegyem őt és simizzem. Anyuék hozták őt el az utcáról nagyon betegen, kb. 1 éves lehetett.
2012. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Jah...,a helyhez meg a kajájához:D
2012. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatod a macskával akkor hozzád ragaszkodik nem pedig a helyhez.
2012. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha sokat játszol, foglalkozol vele nagyon ragaszkodó lesz! :)
2012. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:))
2012. aug. 29. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon ragaszkodó tud lenni. Az enyémnek gyakorlatilag az anyukája vagyok. Nem csak akkor jön, ha éhes és kaját akar, egyszerűen igényli (sőt, be se tud telni vele) a simogatást. Olyankor úgy tud rám nézni, mint az atyaúristenre. :)
2012. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Sokaknak meglepő de a macskák nagyon tudnak ragaszkodni.

Nekem van egy 10 éves cicusom.

Sajnos elég sokat költözködtünk mióta megvan.

Kb. 5-6 lakásban lakott.

Soha nem volt problémája a költözéssel mert ott voltam.

Bevittem az új lakásba letettem. Csak nézett rám elindult valamerre hogy körülnézzen és mindig visszanézett rám és nyaffantott 1-et 2-t hogy menjek vele mentem is. Körülnéztünk együtt és semmi gond nem volt, :)

Mindig az volt a lényeg hogy ott legyek vele.

Sajnos már 1,5 éve annak hogy anyukámnál kellett hagynom őt... :(

Összeköltöztünk a párommal és ő allergiás a cicákra. :(

Kb. 2 hónap volt mire "megbocsátott" nekem hogy elhagytam. Addig nem is jött oda hozzám.

De mióta megbocsátott azóta ha megyek anyuhoz úgy szalad elém mint egy kiskutya.

Ilyenkor el sem megy mellőlem... jön utánam a lakásba minden hova... ha leülök már ugrik is az ölembe dörgölőzik... felugrik a vállamra hogy belebújjon a hajamba... és még sorolhatnám... :)

mindig nagyon örül nekem.

És a szívem szakad meg mikor ott kell hagynom, mert mikor veszem a cipőmet ő már tudja hogy akkor indulok... :(

Olyankor néz rám és keservesen nyávog, hogy ne menjek.

Dörgölőzik dorombol, bebújik a kezem alá hogy ne tudjam felvenni a cipőm... És minden alkalommal kikísér hogy az ajtóba az utolsó simit megkapja...

Ezt senkinek nem csinálja csak nekem, pedig 1,5 éve édesanyám eteti és ő van vele minden nap.

mégis engem szeret a legjobban... Ő a világ legjobb és legszebb cicája...

26/N

2012. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!